Hampton by Hilton w Brześciu otwarty

Udostępnij artykuł
W grudniu 2018 r., 2 km za polsko-białoruską granicą, w Brześciu, pierwszych gości przyjął hotel Hampton by Hilton. Inwestorem jest miejscowa firma budowlana DEMARSH, a przy realizacji doradzał m.in. Projekt Hotel z Jerzym Miklewskim na czele.

Cały projekt rozpoczął się w pierwszych miesiącach 2016 roku i został zrealizowany także przy wsparciu polskich firm i ekspertów. Wśród nich znaczącą rolę odegrały firma konsultingowa Projekt Hotel i jej eksperci (także białoruscy), a także wiodące na polskim rynku biuro projektowe AGK Architekci. Budowa rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku i toczyła się bez większych problemów, co świadczy o znakomitym jej przygotowaniu.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W hotelu Hampton by Hilton Brześć przewidziano 120 pokoi, salę konferencyjną na 150 osób (najnowocześniejszą i największą w tej części Republiki Białoruś) i standardowo Hub właściwy dla tej marki.

Pojawienie się tego hotelu w Brześciu wniosło zupełnie nową jakość do miejscowego hotelarstwa. Doświadczenie zdobyte nie tylko przez wspomnianą firmę DEMARSH, ale także miejscowe firmy produkujące wyposażenie, będzie jeszcze nie raz wykorzystane na terenie Republiki Białoruś. Być może także w Polsce.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.01.2019
Aktualizacja: 29.01.2019