Harmony Resort w Kołobrzegu z generalnym wykonawcą

Udostępnij artykuł

Spółka BB Baltic Park z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą realizuje inwestycję Harmony Resort w Kołobrzegu. Jak poinformował Piotr Biliński, prezes zarządu firmy w dniu 30 listopada br. została zawarta umowa o prace budowlane z generalnym wykonawcą. Wynikiem procesu przetargowego jest kontrakt ze spółką Mirbud. Opiewa na kwotę 173 mln zł. Działalność operacyjna została powierzona spółce VHM Management.

Harmony Resort w Kołobrzegu

To był czas wytężonej pracy dla nas wszystkich! Bardzo się cieszymy, że kolejny etap już za nami. Czekamy na wejście generalnego wykonawcy na plac budowy, aby kontynuował rozpoczęte już prace – zapewnił Piotr Biliński.

Harmony Resort w Kołobrzegu to obiekt o standardzie pięciu gwiazdek. Będzie posiadał 280 apartamentów oraz bogatą infrastrukturę towarzyszącą. Nie zabraknie strefy basenowej ze spray parkiem i zjeżdżalniami, restauracji, gabinetów SPA, strefy saun, centrum konferencyjnego oraz podziemnych parkingów. Dla dzieci przewidziane są zewnętrzne i wewnętrzne place zabaw.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli wrzesień-październik 2023

Sprzedaż lokali w inwestycji prowadzi ASSET HOME ze Szczecina.

Jak twierdzi Michał Wąsik, prezes zarządu ASSET HOME: Harmony Resort to prestiżowa inwestycja uszyta na miarę najbardziej wymagających Inwestorów. To także obiekt z ogromnym potencjałem dla Właścicieli chcących znaleźć swój second home w najwyższym standardzie wykończenia i niespotykanej do tej pory jakości w Kołobrzegu.

Działalność operacyjna została powierzona spółce VHM Management (spółka – córka Satoria Group) z Wojciechem Popisem na czele.

Źródło: BB Baltic Park

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 05.12.2023
Aktualizacja: 06.12.2023