Holiday Park & Resort: 100 lokali dla rodzin z Ukrainy

Udostępnij artykuł

Sieć Holiday Park&Resort zapewniła 100 lokali dla rodzin z Ukrainy. Tym samym gotowa jest do przyjęcia ok. 300- 400 osób. Dodatkowo pracownicy Grupy robią zrzutkę, a prezes ma podwoić zebraną przez nich kwotę.

holiday park & resort pomoc dla ukrainy

Za pieniądze zebrane na zbiórce chcemy zorganizować świetlice dla dzieci i zadbać o najważniejsze potrzeby naszych podopiecznych – mówi w rozmowie z nami Michalina Kapelańczyk, dyrektor HR Holiday Park & Resort.

Wierzymy, że jako Holiday Park & Resort możemy pomóc (…). Wiemy, że nie zastąpi to rodzinnego domu. Jednak mamy nadzieję, że pozwoli przetrwać ten niezwykle trudny czas i z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Jednocześnie apelujemy – nie bądźmy obojętni na los ludzi, którzy przez lata byli naszymi sąsiadami, współpracownikami i przyjaciółmi. Razem możemy więcej! – czytamy na profilu Facebook sieci.

O Holiday Park & Resort

To sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza. Przestronny salon, w pełni wyposażona kuchnia z rodzinną jadalnią, łazienka, dwie sypialnie, balkon, a także taras. Całość o łącznej powierzchni 85 mkw. Basen z ciepłą wodą, dwa ogromne place zabaw, boisko plażowe, piaskownice, salon gier, świetlica, animacje dla dzieci, a także poranny aerobik i to wszystko w jednym miejscu.

UWAGA!
Jeżeli sami prowadzicie podobne akcje lub macie wiedzę o innych inicjatywach branży – poinformujcie o tym naszą redakcję wysyłając e-mail na adres:
biuro@brogb2b.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione