Holiday Park & Resort Partnerem Branżowym XIV Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych dołączyła do grona Partnerów Branżowych najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. XIV Forum Profit Hotel 2019 odbędzie się 11 grudnia w Marriott Warsaw Hotel.

Gdy 2016 roku pojawił się pierwszy ośrodek Holiday Park & Resort w Ustroniu Morskim nikt nie spodziewał się, że będzie to początek największego nad Bałtykiem konceptu turystycznego dla rodzin z dziećmi. W ciągu trzech kolejnych lat powstała unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych w Pobierowie, Niechorzu, Grzybowie, Mielnie i Rowach. Wszystkie położone kilka kroków od morza i zajmują powierzchnię od 20 tys. do 60 tys. mkw, a inwestycja do dziś to 300 mln zł. Tylko w tym sezonie każdego wakacyjnego dnia w resortach gościło ponad 6 tyś. zadowolonych klientów.

Każdy z ośrodków oddaje do dyspozycji gości drewniane domy o powierzchni 85 mkw. składające się z przestronnego salonu, w pełni wyposażonej kuchni z rodzinną jadalnią, nowoczesnej łazienki, dwóch sypialni, balkonu z widokiem na dziedziniec oraz ogromnego tarasu. Domy idealnie sprawdzają się do zamieszkania przez jedną lub dwie rodziny. Średnio domek odwiedzany jest przez siedem osób, co powoduje, atrakcyjność oferty skierowana jest dla każdej grupy klientów. Cena jest porównywalna do konkurencji, jednak Holiday Park & Resort daje do tego ogromną infrastrukturę basenową, place zabaw, zjeżdżalnie, restauracje, kawiarnie, sprzęt dla dzieci (rowery, hulajnogi), a także atrakcje przez cały dzień. Dodatkowo na ofertę noclegową składają się apartamenty zajmujące 40 bądź 55 mkw.

Ze współwłaścicielem, dyrektorem ds. rozwoju, a także innymi przedstawicielami Holiday Park & Resort będzie można spotkać się w czasie XIV Forum Profit Hotel 2019 (11 grudnia, Marriott Warsaw Hotel), a także podczas formuły Business Speed Dating towarzyszącej wydarzeniu.
>> Szczegóły naszego wydarzenia: www.profithotelforum.com <<

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

XIV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2019 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli obiektów niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Jeżeli są Państwo zainteresowani efektywnym wzmocnieniem swojej obecności, wizerunku, oferty sieci lub obiektów znajdujących się w portfolio, podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i współpracy.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.11.2019
Aktualizacja: 20.02.2022