Marriott wybiera Renters.pl jako operatora apartamentów wakacyjnych w Polsce

Sieć Marriott International i firma Renters.pl nawiązały współpracę, w ramach której starannie wyselekcjonowane polskie apartamenty premium są dostępne pod szyldem Marriotta w całej Polsce. Renters.pl został pierwszym w naszym kraju partnerem wybranym do zarządzania bazą obiektów premium Homes & Villas by Marriott International.

Na homesandvillasbymarriott.com jest dostępnych 16 tysięcy prywatnych domów oraz 30 marek hotelowych z całego świata. Ponad 140 mln uczestników lojalnościowego programu turystycznego Marriott Bonvoy może zdobywać punkty i wymieniać je na bezpłatne pobyty.

Homes & Villas by Marriott International weryfikuje operatorów domów wakacyjnych, aby zapewnić gościom jakość usług i zgodność z lokalnymi przepisami, których oczekuje się od Marriott International. Każdy obiekt jest również sprawdzany pod kątem jakości, dizajnu i bezpieczeństwa.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani przez Homes & Villas by Marriott International. To kolejny dowód na to, że jesteśmy liderem w obsłudze i standardach obsługi gości i właścicieli obiektów. Nasi właściciele apartamentów są również zadowoleni z udziału w tej wysoce selektywnej, luksusowej ofercie premium. Coraz więcej osób szuka miejsc z dala od domu na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi lub do pracy zdalnej – powiedział Sebastian Hejnowski, współzałożyciel Renters.pl.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.