HospitalityHelps – powstała platforma z bazą noclegową dla uchodźców

Udostępnij artykuł

Celem platformy HospitalityHelps jest zapewnienie tymczasowego zakwaterowanie w hotelach mieszkańcom Ukrainy, którzy w wyniku wojny zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów. Strona łączy tych ludzi z hotelami zapewniającymi darmowe pobyty w wielu krajach, m.in. w Polsce.

#HospitalityHelps

Zgodnie z założeniami platformy HospitalityHelps jedna osoba może otrzymać darmowy nocleg na pięć nocy. W jednym z blisko 400 hoteli w 42 krajach. Platforma oferuje całodobowe wsparcie w trzech językach – ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Inicjatorami są firmy: PKF hospitality group, The Bench, HotelSwaps, MUSEUM BOOSTER, Zoocha.

Swoje obiekty udostępniły m.in. takie sieci jak Accor, Marriott, IHG, Radisson czy Hilton. W Polsce dostępne są noclegi m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy Olsztynie.

Zapewniając pokój w hotelu dla rodziny możemy wysłać mały uśmiech dzieciom i krótką ulgę rodzicom lub dziadkom. Nasza platforma #HospitalityHelps jest już gotowa. Więc daj nam znać, czy możesz zapewnić pokój hotelowy (plus darmowy uścisk, jeśli to możliwe) ukraińskim uchodźcom. W dowolnym miejscu w Europie i na innych kontynentach, ale oczywiście najpilniej potrzebny w Mołdawii, Rumunii, na Węgrzech, w Słowacji, Polsce, Czechach, Austrii i Niemczech – napisał na swoim profilu Linkedin Michael Widmann, Global CEO, PKF hospitality group.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023