Hotel Białowieski w Grupie Polskie Hotele Niezależne

Udostępnij artykuł

Trzygwiazdkowiec, zlokalizowany na Podlasiu, w Białowieży, dołączył do grona obiektów zrzeszonych w Grupie Polskie Hotele Niezależne.

Hotel Białowieski
Hotel Białowieski w Grupie Polskie Hotele Niezależne

Hotel Białowieski Conference Wellness & SPA oferuje 86 pokoi. Położony jest pośród wiekowych dębów i lip, tuż u wrót Białowieskiego Parku Narodowego, nieopodal zabytków pozostawionych przez cara Aleksandra III, pośród drewnianych, ponad stuletnich domów z misternie zdobionymi okiennicami.

Hotel posiada największy kompleks basenowy w Białowieży z wieloma atrakcjami: basen kryty 17x10m, a w nim dzika rzeka, gejzery powietrzne, ławki z masażem powietrznym, natryski wrażeń. Dodatkowo czas gościom umili jacuzzi wewnętrzne i  całoroczne jacuzzi zewnętrzne oraz strefa saun suchych i parowych. Najmłodsze dzieci doskonale odnajdą się w naszej strefie brodzikowej ze zjeżdżalnią i zabawkami wodnymi.

Na terenie obiektu znajduje się także restauracja oferująca kresową kuchnię Podlasia, browar, zaplecze konferencyjne oraz centrum SPA.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

O Fundacji Polskie Hotele Niezależne

To wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe. Od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty. Łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności, a także wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

Źródło: PHN

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 11.01.2023
Aktualizacja: 11.01.2023