Hotel Gromada w Pile po remoncie. Kolejny w planach

Udostępnij artykuł
Znany dawniej jako Hotel Rodło obecnie Hotel Gromada to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wizytówek Piły. Budowa obiektu rozpoczęła się w 1978 roku, a oficjalne otwarcie nastąpiło 17 czerwca 1987 roku. Rocznica uruchomienia była doskonałą okazją aby pokazać zmiany wystroju i funkcjonalności, jakim przez te lata podlegał hotel. W planach są kolejne zmiany w aranżacji i infrastrukturze.
OŚWIADCZENIE ZARZĄDU BROG B2B WOBEC PRZEJAWÓW KSENOFOBII I NARUSZEŃ ZASAD ETYKI W PRZESTRZENI MEDIALNEJ
>> kliknij aby się zapoznać <<

W ostatnim czasie zmieniono całkowicie i odnowiono hol główny oraz pomieszczenia restauracji z kawiarnią. Wyremontowano, najbardziej popularne wśród gości, ze względu na piękną panoramę miasta i okolicy, 11 piętro hotelu nadając pokojom stylowy, przytulny wygląd i zapewniając nowoczesną funkcjonalność. Uwagę przyciągają szczególnie iluminacje świetlne na dużej powierzchni użytkowej wywołane przez zamontowane panele dekoracyjne. W całym obiekcie powstały wygodne strefy wypoczynkowe zlokalizowane w różnych przestrzeniach hotelu.

To już 34 lata jak hotel wrósł w pejzaż miasta i życie mieszkańców. Budynek liczy blisko 57 metrów wysokości i jest jednym z najwyższych w mieście Piła i okolicach. Hotel architektonicznie podzielony jest na dwa uzupełniające się segmenty. Usługowy na parterze, w którym mieszczą się restauracja, taras restauracyjny, kawiarnia, sale konferencyjne, lobby bar oraz mieszkalny na 11 piętrach, gdzie do dyspozycji gości są 174 pokoje.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 29.06.2021
Aktualizacja: 29.06.2021