Hotel Kristoff dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

Udostępnij artykuł

Hotel Kristoff położony jest w miejscowości niedaleko Kalisza. Jego właścicielami jest małżeństwo Anna i Krzysztof Chenczke. Obiekt właśnie przystąpił do Grupy Polskie Hotele Niezależne. Tym samym został członkiem organizacji, która od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Hotel Kristoff w Polskich Hotelach Niezależnych

Hotel Kristoff dysponuje przestronnymi i odpowiednio wyposażonymi dwiema salami konferencyjnymi. Każda jest zaopatrzona w niezbędny sprzęt techniczny oraz nowoczesny system nagłaśniający, istotny podczas organizacji konferencji, szkoleń czy spotkań.

Czas wolny w hotelu umilą znajdujące się w hotelu bar i restauracja, w których goście mogą delektować się ekskluzywnymi alkoholami z całego świata oraz daniami kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. Warto dodać, że składniki tych dań pochodzą od lokalnych producentów i zaprzyjaźnionych gospodarstw, w tym właścicieli i założycieli hotelu, Państwa Chenczke.

Hotel Kristoff
Hotel Kristoff

Właściciele i dyrektor o przystąpieniu do Grupy

Przyłączyliśmy się do Grupy, ponieważ widzieliśmy taką potrzebę uczestnicząc w organizowanych przez Polskie Hotele Niezależne wydarzeniach. Spodobało nam się ich przesłanie, ale i panująca na nich otwartość i rodzinna atmosfera. Ta Grupa prawdziwie jednoczy hotelarzy, wiec postanowiliśmy dołączyć do tego przedsięwzięcia i razem współpracowaćmówi Anna Chenczke, właścicielka obiektu.

Wspólnie można znaleźć skuteczniejszą siłę przebicia, im będzie nas więcej, tym łatwiej będziemy mogli zadbać o interesy polskich przedsiębiorców. W pojedynkę można działać, rzecz jasna. Jednak jeśli wspólnie nie zadbamy o właściwą pozycję naszej branży w Polsce i właściwą promocję polskiej turystyki. Możemy wiele stracić, tym bardziej, że czasy nie są dla nas łaskawedodaje Krzysztof Chenczke, właściciel i założyciel hotelu Kristoff.

Ja natomiast uważam, że Grupa PHN daje nam wszystkim niesamowitą energię do działania. Jest dla nas inspiracją, platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń. Z jednej strony nowoczesna organizacja, z drugiej pełna szacunku do lokalnych tradycji i przede wszystkim ludzi. Można tu poznać wiele fantastycznych osób, otwartych na wsparcie i współdziałanie. Sami zostaliśmy do Niej bardzo ciepło przyjęci i już nie możemy doczekać się na kolejne spotkania. Pokładamy również nadzieję w efekty współpracy w ramach wspólnych projektów marketingowych i sprzedażowych. Liczymy na nowych Gości, m.in. z Programu Lojalnościowego Prestige Club. Z przyjemnością wniesiemy do Grupy i nasz 10-letni bagaż doświadczeń, prawdziwie polską gościnność oraz realne wsparcie w najważniejszych dla branży projektachmówi Agnieszka Domagała, dyrektor hotelu Kristoff.

Hotel Kristoff w Polskich Hotelach Niezależnych

Prezes PHN o nowym obiekcie

To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że kolejny, rodzimy obiekt hotelarski zaufał nam
i dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne. Na nas szczególne wrażenie wywarli właściciele, którzy pełni pasji prowadzą wyjątkowo rodzinny, przyjazny hotel, otwarty na spełnianie potrzeb wszystkich Gości. Mamy w swoim gronie kolejnych fantastycznych hotelarzy, dla których jakże bliskie są: tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie
. Dziękujemy i życzymy udanej współpracy mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji Polskie Hotele Niezależne.

O Fundacji Polskie Hotele Niezależne

To wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe. Od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty. Łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności, a także wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

Źródło: PHN

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.