Hotel Polonia Palace ponownie otwarty

Udostępnij artykuł
Warszawski hotel został zamknięty w związku z pandemią, jednakże ten czas został wykorzystany na przeprowadzenie modernizacji zaplecza technicznego, a także niezbędnych renowacji wnętrz oraz wymiany roślin, w tym słynnych palm. Od 17 września można rezerwować pokoje i sale konferencyjne.
polandonair / M. Margas

Na gości czekają ich ulubione, przytulne pokoje w pięciu kategoriach, apartamenty, a także nowości kulinarne. Hotel działa zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi.

Bardzo się cieszymy, że się otwieramy, że wracamy do „nowej normalności” i będziemy spotykać się z naszymi gośćmi na żywo. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w przygotowania do otwarcia, mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowanimówi Paweł Lewtak, dyrektor Hotelu Polonia Palace, który w czerwcu tego roku odebrał prestiżową nagrodę Hotel Manager of the Year 2021, przyznawaną przez EHMA, European Hotel Management Association. Nasi stali goście, a szczęśliwie mamy ich bardzo wielu, cierpliwie czekali na otwarcie. To właśnie oni dokonali pierwszych rezerwacji i mają poczucie, że wracają do domu. Bardzo nam miło. Jesteśmy klasycznym hotelem, z tradycyjnym podejściem do gościnności i wierzymy w bezpośredni kontakt. Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out. Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni.

Hotel Polonia Palace, znajdujący się w centrum Warszawy, posiada 206 pokoi. Poza tym 10 sal na eventy o różnym charakterze, restaurację Polonia, Lobby Bar i część fitness z siłownią, sauną oraz gabinetami masażu. Otwarty w 1913 roku obiekt jest wpisany na listę warszawskich zabytków. Jednakże wnętrza są bardzo nowoczesne, a udogodnienia dostosowane do aktualnych oczekiwań gości. Polonia Palace wraz z hotelami MDM i Metropol należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.09.2021
Aktualizacja: 16.09.2021