Hotel Ublik Park na Mazurach

Udostępnij artykuł

Hotel Ublik Park, znajdujący się nieopodal Orzysza, to wymarzone miejsce na wypoczynek, dla wszystkich tych, którzy marzą o oderwaniu się od miejskiego zgiełku. Leży na wysokim brzegu jeziora Ublik, otoczonego lasami, które należy do najpiękniejszych w tej części Polski. To nie tylko idealne miejsce na wakacje, ale również ciekawy i niebanalny obiekt, w którym Goście mogą zorganizować, konferencje, szkolenia, imprezy zamknięte, wesela i inne.

Hotel Ublik Park

Oferta

Obiekt składa się z budynku hotelowego, stworzonego na wzór starych zamków oraz parku. Dla wygody gości hotel oferuje pokoje w trzech standardach: zwykłym (1, 2, 3 i 4 osobowe), podwyższonym (1, 2, 3 i 4 osobowe) oraz niższym (1 i 2 osobowe)

Pokój w standardzie zwykłym wyposażono w osobną łazienkę z prysznicem, TV SAT, radio oraz telefon. Dla gości udostępniono także bezprzewodowy Internet. W cenie pokoju hotel oferuje śniadania w formie bufetu oraz liczne atrakcje takie jak: kajaki, rowery wodne, łódki, stół do tenisa, plac zabaw, oraz wieczorne ogniska.

Pokoje o podwyższonym standardzie stworzono z myślą o tych najbardziej wymagających.

Pokoje o niższym standardzie przeznaczone są dla osób, które poszukują ciszy i odosobnienia. Umieszczone są w budynku Biała Dama, w pobliżu jeziora. To wspaniałe rozwiązanie np. dla wędkarzy. Wyposażone są w TV SAT, telefon i umywalkę.

W cenie pokoju goście otrzymają też śniadania. Niezależnie od wybranego pokoju hotel oferuje dodatkowe posiłki: obiad oraz kolację.

Sala bankietowa

Na sali bankietowej istnieje możliwość zorganizowania takich uroczystości jak: wesele, przyjęcia komunijne, imieniny, urodziny, rocznice, jubileusze, spotkania integracyjne i bankiety. Dla Nowożeńców udostępniano w cenie pobytu pokój hotelowy.

Sala jest całkowicie przeszklona i klimatyzowana. Na życzenie klientów może zostać udekorowana. Obiekt może również zorganizować oprawę muzyczną. Hotel Ublik Park zapewnia doskonałą, autorską kuchnię (menu w przygotowaniu) oraz przestronny parkiet z miejscem dla orkiestry.

Otoczenie i atrakcje

Do najważniejszych atrakcji należy samo Jezioro Ublik. To doskonałe miejsce na spacery piesze lub wycieczki rowerowe. Dla wielbicieli jezior, wspaniałym miejscem do spacerów będzie również Szwajcaria Orzyska, czyli ciąg 7 jezior, oraz Punkt Widokowy Konopki.

Wnikliwi miłośnicy przyrody również znajdą tutaj coś dla siebie. W Lesie Ublickim można wypatrzeć ciekawe gatunki zwierząt, takie jak żubr, czy bocian czarny. Leżące nieopodal Nietlickie Bagna, które są środowiskiem życia kilkudziesięciu zagrożonych gatunków. Znajdzie się też coś dla zapalonych historyków. Oprócz cmentarzy z czasów I wojny światowej można zobaczyć Grodzisko zniszczone przez Kiejstuta, kompleks bunkrów czy miejsce po legendarnym zamku Kaltenborn.

Tekst powstał we współpracy z Hotelem Ublik Park na Mazurach

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.05.2023
Aktualizacja: 26.05.2023