Hotel Warszawa SPA & Resort z wyższą kategoryzacją i nowymi inwestycjami

Udostępnij artykuł
Zlokalizowany w Augustowie Hotel Warszawa SPA & Resort otrzymał pozytywną decyzję o zmianie kategoryzacji i stał się pierwszym hotelem czterogwiazdkowym w mieście. Choć w związku z tym przeprowadzono szereg modernizacji, rozpoczęto już kolejne inwestycje.

Cieszymy się , że otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie wysokiego standardu, za który od dawna cenili nas Goście. Z myślą o nich podnieśliśmy standard obiektu, a odnowiona przestrzeń zyskała owoczesny wystrój nawiązujący do otaczającej natury. Pokoje zyskały klimatyzację dzięki czemu komfort pobytu szczególnie latem jest jeszcze większy – przekonują przedstawiciele hotelu.

Modernizacji poddane zostały m.in. sale konferencyjne, bar, przestrzeń ogólnodostępna, zamontowana została dodatkowa winda oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Przed hotelem kolejne wyzwanie – właśnie rozpoczęto budowę basenu i rewitalizację strefy spa. Planowane zakończenie prac to lato 2020. Trwa również modernizacja tarasu, który docelowo zostanie zabudowany i będzie doskonałym miejscem na organizację eventów z wyjątkowym widokiem na jezioro.

Hotel Warszawa SPA & Resort znajduje się w Augustowie, nad brzegiem jeziora Necko, na skraju Puszczy Augustowskiej. Swą zaskakującą nazwę zawdzięcza legendarnej polskiej marce samochodu Warszawa, produkowanej przez FSO pierwszego właściciela obiektu. Tradycyjna podlaska gościnność z wyśmienitymi smakami restauracji, profesjonalna i przyjazna obsługa, a także wyjątkowa atmosfera sprawia, że motto hotelu „Przyjedź jako gość – wyjedź jako przyjaciel”w pełni oddaje jego specyfikę.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 23.10.2019
Aktualizacja: 05.11.2019