Hotel Willa Port i Termy Warmińskie Głównymi Partnerami Branżowymi XV Forum Profit Hotel 2021

Udostępnij artykuł
Zlokalizowany w Ostródzie czterogwiazdkowy Willa Port i znajdujące się w Lidzbarku Warmińskim Termy Warmińskie (należące do spółek, których właścicielem jest Elżbieta Lendo), zostały Głównymi Partnerami Branżowymi najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa. XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021 odbędzie się 11 października w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Z prezes Elżbietą Lendo, kupcem i innymi przedstawicielami hoteli będzie można spotkać się w czasie XV Forum PROFIT HOTEL® 2021, także podczas indywidualnych spotkań dostawców z kupcami HoReCa realizowanymi w naszej autorskiej formule Business Speed Dating, towarzyszącej z powodzeniem od lat naszemu wydarzeniu.

Hotel Willa Port Art & Business

Leżący nad brzegiem jeziora Drwęckiego w Ostródzie hotel to jeden z najpiękniejszych hoteli na Mazurach. Dysponujemy niemal 90 obszernymi, klimatyzowanymi pokojami z dużymi tarasami, a także dwoma restauracjami z letnim tarasem. Jedna z nich to prawdziwa włoska trattoria serwująca dania typowe dla różnych regionów Włoch. Willa Port to także jedno z najlepszych SPA na Mazurach. Goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, usług kosmetycznych, masaży, a także basenu solankowego z możliwością pływania pod prąd, wanien jacuzzi i sauny. Jeśli chcą Państwo zorganizować szkolenie lub konferencję na Mazurach, to nasz obiekt jest świetnie przystosowany do tego typu wydarzeń. Dysponuje salą konferencyjną o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Jest wyposażona w klimatyzację i najnowocześniejsze technologie AV. Hotel dysponuje jeszcze trzema mniejszymi salami. W sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele atrakcji. Bulwar spacerowy, wyciąg dla narciarzy wodnych, kompleks sportowy z kortami tenisowymi, a także plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Termy Warmińskie

To pierwszy ośrodek termalny na północy Polski w Lidzbarku Warmińskim. Na terenie obiektu hotel, kręgielnia, klub nocny, park linowy. A także liczne atrakcje wodne. W tym niespotykane na skalę kraju Ogrody Wodne oraz strefa SPA ze strefą saun i grotami solnymi.

XV Forum PROFIT HOTEL® 2021 – tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia.

Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI
XIV FORUM PROFIT HOTEL® 2019

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie XV Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2021 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji naszego wydarzenia!

WWW.PROFITHOTEL.PL

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.