Hotel Willa Port z piątą gwiazdką

Udostępnij artykuł

Leżący nad brzegiem jeziora Drwęckiego w Ostródzie – dotychczas czterogwiazdkowy – hotel właśnie podwyższył swoją kategoryzację do pięciu gwiazdek.

Hotel Willa Port z piątą gwiazdką
Hotel Willa Port z piątą gwiazdką

Ambicja napędza i motywuje do zdobywania nowych szczytów i pokonywania kolejnych trudności. Dziś jest dla naszego zespołu szczególny dzień, bo wspólną pracą uzyskaliśmy 5* potwierdzając najwyższą jakość świadczonych usług. Wszystko dla Waszego komfortu i wygody – czytamy w Facebooku hotelu.

O Willa Port

Hotel dysponuje niemal 90 klimatyzowanymi pokojami z dużymi tarasami, a także dwoma restauracjami z letnim tarasem. Jedna z nich to prawdziwa włoska trattoria serwująca dania typowe dla różnych regionów Włoch. Willa Port oferuje także zaplecze SPA. Goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, usług kosmetycznych, masaży, a także basenu solankowego z możliwością pływania pod prąd, wanien jacuzzi i sauny. Jeśli tych, którzy chcą zorganizować szkolenie lub konferencję na Mazurach, obiekt oddaje salę konferencyjną o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Jest wyposażona w klimatyzację i najnowocześniejsze technologie AV. Hotel dysponuje jeszcze trzema mniejszymi salami.

W sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele atrakcji. Bulwar spacerowy, wyciąg dla narciarzy wodnych, kompleks sportowy z kortami tenisowymi, a także plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Prezesem zarządu Hotelu jest Elżbieta Lendo.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Willa Port

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 15.11.2022
Aktualizacja: 15.11.2022