Hotele Diament szukają najemcy dla jednej ze swoich restauracji

Udostępnij artykuł
Restauracja Atmosfera mieści się w zlokalizowanym w Ustroniu hotelu, w  uzdrowiskowej części miasta – Ustroń Zawodzie. Spółka Hotele Diament S.A. proponuje przejęcie działalności od operatora gastronomicznego w związku z wygaśnięciem jego 5-cio letniej umowy najmu.

W Restauracji serwowane są śniadania, menu a’la carte. Realizowany jest room service, catering oraz obsługa gastronomiczna konferencji i bankietów.

Roczny obrót gastronomii wynosił powyżej 3,5mln zł netto w latach 2018 i 2019.

Oferta najmu obejmuje: restaurację, bar oraz w pełni wyposażoną, obszerną kuchnię. Dodatkowym atutem lokalu jest duże zaplecze z  magazynem, a także chłodnia i winda towarowa. Łączna powierzchnia najmu to 438 mkw.  Na nowego najemcę czeka doświadczony i wykwalifikowany personel.

Lokal jest niezwykle przestronny i pięknie doświetlony światłem dziennym. Prowadzą do niego cztery wejścia: dwa od strony hotelu oraz dwa z zewnętrznego tarasu, z którego podziwiać można niezwykłą panoramę Beskidów. W sezonie letnim taras umożliwia organizację bankietów na świeżym powietrzu, a także imprez z grillem czy ogniskiem w roli głównej. Układ lokalu pozwala na dowolny podział przestrzeni np. na strefę kawiarnianą, restauracyjną, taneczną i bankietową. Na okoliczność imprez z  dużą liczbą uczestników istnieje możliwość powiększenia powierzchni Restauracji o strefę wejściową do Hotelu.

www.diamentustron.pl/restauracja-atmosfera

SPA & WELLNESS Hotel Diament Ustroń to wyjątkowy kompleks hotelowy, składający się z dwóch obiektów 3* i 4*, w których mieszczą się: komfortowe pokoje, restauracja, Strefa SPA z basenem, Centrum Konferencyjne oraz Kids Club dla dzieci. Jego zaletą jest doskonała lokalizacja – w samym sercu uzdrowiskowej okolicy, otoczonej licznymi trasami rowerowymi i spacerowymi. W odległości 100m od obiektu znajduje się przystanek linii autobusowej, a stacja kolejowa oddalona jest zaledwie o 1,5km. W  odległości spacerowej znajduje się również Pijalnia Wód oraz Górski Park Równica.

Cały kompleks przeszedł generalny remont w latach 2018/2019.

Dzięki rozbudowanej i zróżnicowanej strukturze Hotel jest idealnym miejscem zarówno na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, jak również organizację spotkań biznesowych.

W Hotelach znajduje się Centrum Konferencyjne składające się z czterech nowoczesnych sal o łącznej powierzchni ponad 500 mkw. stwarzające możliwość obsługi gastronomicznej odbywających się w nim wydarzeń biznesowych.

Średnia roczna liczba Gości w Kompleksie Hoteli Diament w Ustroniu przekroczyła 65 tysięcy w latach 2018 i 2019.

www.diamentustron.pl
Ustroń miejsce Twojego biznesu

Piętnastotysięczne miasto położone w południowej Polsce, na północnych stokach Beskidu Śląskiego, u wylotu doliny Wisły.

Ustroń jest popularnym w kraju i za granicą ośrodkiem uzdrowiskowo – wypoczynkowym. Lokalizacja pośród gór i lasów umożliwia mieszkańcom i turystom pełen spokoju kontakt z naturą. Dzięki bliskości gór: Równicy, Czantorii czy Orłowej Ustroń stanowi dogodną bazę wypadową dla turystyki pieszej i  rowerowej. Zimą natomiast, dzięki nowoczesnej infrastrukturze licznych ośrodków narciarskich staje się idealnym miejscem dla narciarzy i snowboardzistów. Wspaniałą atrakcją dla wszystkich zwiedzających są parki linowe i tory saneczkowe.

Zainteresowanych  prosimy o przesłanie do 25.10.2020 zgłoszenia zawierającego:
– dane podmiotu,
– charakter działalności przedsiębiorstwa,
– opis doświadczenia w branży gastronomicznej.

na adres mailowy: sekretariat@hotelediament.pl tel.+48 32 721 10 55

Prosimy kliknąć,
>> aby zapoznać się z ofertą <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.10.2020
Aktualizacja: 12.10.2020