Hotele Diament z pomocą dla rodzin pracowników z Ukrainy

Udostępnij artykuł

Spółka Hotele Diament, która od wielu lat zatrudnia pracowników z Ukrainy, przyłączyła się do akcji pomocy uchodźcom. Rodzinom pracowników i wszystkim potrzebującym z ich kręgów postanowiła pomóc w pierwszej kolejności. 

Hotele Diament pomoc dla ukrainy

W ramach swoich hoteli przyjęła matki z dziećmi, zapewniając im bezpieczne i wygodne zakwaterowanie. Poza tym wyżywienie, leki, odzież oraz zabawki dla dzieci. Ponadto pracownicy spółki zorganizowali oddolną, wewnętrzną akcję zbiórki rzeczy. Takich,które będą dla tych ludzi przydatne, a menadżerowie hoteli sprawne ich przekazanie. W poszczególnych hotelach wygospodarowała również przestrzenie, gdzie matki mogą spotkać się w szerszym gronie, a ich dzieci pobawić się razem. 

Hotele Diament dla Ukrainy

W szeregach spółki jest wiele osób z tego kraju, z długoletnim stażem, które doskonale porozumiewają się w języku polskim. Dzięki temu Hotele Diament mogą zaoferować pomoc w tłumaczeniu, szczególnie w zakresie potrzeb związanych ze sprawami urzędowymi, uzyskaniem pomocy medycznej oraz staraniami się o pracę.

Spółka zapewnia również możliwość uzyskania zatrudnienia. Akcję będzie kontynuować, jest w stałym kontakcie z urzędami miast, w których prowadzi działalność. Pomoc będzie dostosowywana do bieżących potrzeb.

UWAGA!
Jeżeli sami prowadzicie podobne akcje lub macie wiedzę o innych inicjatywach branży – poinformujcie o tym naszą redakcję wysyłając e-mail na adres:
biuro@brogb2b.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione