HR Group Partnerem Branżowym XVII Forum Profit Hotel® 2023

Udostępnij artykuł

Jedna z wiodących multibrandowych spółek hotelarskich, do której należą obiekty marki Vienna House by Wyndham została Partnerem Branżowym najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa. XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023 odbędzie się 11 grudnia w Hilton Warsaw City.

HR Group na Forum profit Hotel

O HR Group

HR Group jest jedną z wiodących multibrandowych spółek hotelarskich w Europie Środkowej. Firma od ponad 15 lat z powodzeniem nabywa i prowadzi hotele i resorty wypoczynkowe, głównie w Europie. W 2023 r. wkroczyła również na rynek azjatycki. Współpracuje z uznanymi grupami hotelowymi, takimi jak Accor, Wyndham Hotel Group, Hilton, Marriott, Radisson. Działa również jako niezawodny partner dla inwestorów instytucjonalnych, takich jak Pandox AB, DEKA, DWS, Union Investment i innych. HR Group jest obecna na różnych rynkach i w ostatnich latach osiągnęła ponadprzeciętne wyniki sprzedaży. W Polsce HR Group posiada sześć obiektów marki Vienna House by Wyndham w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Łodzi i Międzyzdrojach.

O Forum

XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki siedemnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie Forum

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów;
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 20223.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.11.2023
Aktualizacja: 17.11.2023