HR Group powiększa zespół zarządzający

Udostępnij artykuł

HR Group powołała Roberta K. Kennedy’ego na stanowisko dyrektora finansowego i biznesowego, wzmacniając strategiczne kierunki działania firmy i jej finansowy rozwój na rynku hotelarskim i finansowym.

Robert K. Kennedy, nowy Dyrektor Finansowy i Biznesowy Grupy w HR Group. © HR Group

Robert Kennedy – biografia

Kennedy jest doświadczonym ekspertem w dziedzinie finansów i zarządzania aktywami. Wnosi do HR Group bogatą wiedzę i trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe, w tym na czołowych stanowiskach w renomowanych firmach, takich jak Intercontinental Hotels Group (IHG) i Katara Hospitality.

Pochodzący z Australii Kennedy ma liczne osiągnięcia w wielu obszarach, m.in. restrukturyzacji modeli zarządzania, wdrażania efektywności w procesach operacyjnych oraz negocjowania przełomowych transakcji biznesowych. Jego doświadczenie obejmuje również opracowywanie strategii ekspansji dla globalnych luksusowych marek hotelowych, zwiększanie rozpoznawalności marki oraz identyfikowanie możliwości usprawnienia działalności operacyjnej.

Cały zespół zarządzający HR Group z niecierpliwością oczekuje współpracy z Robertem, wierząc, że jego bogate doświadczenie i specjalistyczna wiedza znacząco przyczynią się do dalszego sukcesu i rozwoju firmy. – tłumaczy Ruslan Husry, CEO i właściciel HR Group.

Robert Kennedy w HR Group

W swojej nowej roli w HR Group Kennedy będzie odpowiedzialny za cały pion finansowy, obejmujący finanse, księgowość, zakupy grupowe, płace, raportowanie, analizy biznesowe, kontroling, podatki i zarządzanie gotówką. Będzie ściśle współpracował z Johanną Weichselbaumer, Dyrektorem Finansowym, w celu optymalizacji procesów finansowych oraz stymulowania wzrostu i rozwoju HR Group, która aspiruje do bycia przodującą w Europie multibrandową spółką hotelarską, zarządzającą hotelami marek własnych i renomowanych brandów.

Jestem podekscytowany możliwością dołączenia do tej organizacji. Podoba mi się tempo, w jakim grupa się rozwija, oraz jej nowoczesne podejście, w tym do cyfryzacji. Chcę być częścią tego projektu i przyczynić się do jej sukcesu. – mówi Robert Kennedy, który z niecierpliwością oczekuje na swoje nowe wyzwanie.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O HRG

HR Group to jedna z wiodących multibrandowych spółek hotelarskich w Europie Środkowej. Firma z siedzibą w Berlinie od ponad 15 lat skutecznie nabywa i rozwija hotele i ośrodki wypoczynkowe oraz nimi zarządza. Intensywnie inwestuje w ich cyfryzację i nowoczesność.

HR Group współpracuje z renomowanymi grupami hotelowymi, takimi jak Accor, Wyndham Hotel Group, Dorint Hotels & Resorts, Hyatt, Hilton, Marriott, Radisson, IHG i Deutsche Hospitality, a także skutecznie zarządza własnymi markami w sektorze hotelarskim, gastronomicznym i pobytów długoterminowych. Grupa jest również uznawanym partnerem dla inwestorów instytucjonalnych, takich jak Pandox AB, DEKA, DWS, Union Investment. Firmę wyróżnia silna obecność na różnych rynkach i ponadprzeciętne wyniki sprzedaży.  Wszechstronna znajomość rynku i dogłębna wiedza na temat nieruchomości, w połączeniu z profesjonalnymi strukturami zarządzania, stanowią fundament jej sukcesu. HR Group poszukuje hoteli miejskich i biznesowych w miejskich ośrodkach o znaczeniu międzynarodowym i krajowym, a także kurortów w najważniejszych miejscowościach wypoczynkowych.

Źródło: HR Group

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.03.2024
Aktualizacja: 05.03.2024