Kamil Gara, HR Group: Starannie dobieramy partnerów

Udostępnij artykuł

[SPECJALNIE DLA NAS] Wiarygodność i rzetelność partnerów jest dla nas kluczowa, podobnie jak elastyczność i wzajemne zaufanie. To właśnie dlatego tak starannie dobieramy naszych partnerów, a większość współprac trwa już kilka lat – mówi Kamil Gara, specjalista ds. zakupów w sieci HR Group (Kraków/Katowice).

Kamil Gara HR Group

Jak wygląda obecna współpraca z dostawcami dla branży HoReCa? Czy mogą Państwo liczyć na ich wsparcie, elastyczność?

W sieci HR Group, do której aktualnie należą hotele Vienna House by Wyndham w Polsce, od zawsze stawialiśmy na trwałe relacje z dostawcami, oparte na zaufaniu i długotrwałej współpracy. W czasach szybko zmieniających się cen i niezwykle dynamicznej sytuacji rynkowej, jednym z najważniejszych aspektów w kontaktach z dostawcami jest otwarta komunikacja. Musimy być na bieżąco informowani o wszystkich ruchach cenowych, bo to ułatwia nam planowanie kosztów i usprawnia nasz łańcuch zamówień. Dostawcy, z którymi współpracuję aktualnie, to wiarygodni partnerzy, którzy się z tego wywiązują. Jesteśmy w stałym kontakcie, nasze relacje biznesowe oparte są na zaufaniu, dzięki czemu niejednokrotnie otrzymaliśmy wsparcie. W końcu dobra współpraca jest w interesie obu stron.

Czy ubiegłoroczna sytuacja – niełatwa dla branży pod kątem wzrostu kosztów – wpłynęła na weryfikację partnerów? Czy kryteria przy wyborze dostawców uległy zmianie? W jaki sposób?

Tak jak wspomniałem, stawiamy na długotrwałe relacje biznesowe, co nie oznacza jednak, że nie optymalizujemy naszego łańcucha dostaw. Zawsze zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość i dostępność produktów. Wiadomo bowiem, że w naszej branży opóźnienia w dostawach nie mogą się zdarzać. Dlatego wiarygodność i rzetelność partnerów jest dla nas kluczowa, podobnie jak…Cały wywiad publikujemy w Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024. Kliknij, aby zapoznać się z pełną treścią

rynek dostawców horeca - raport 2024

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.03.2024
Aktualizacja: 04.03.2024