Andersia Hotel będzie działać pod marką Radisson Blu

Udostępnij artykuł

W początkowym etapie Andersia Hotel będzie funkcjonował jako członek Radisson Individuals. W ciągu roku nastąpi proces zmian, by docelowo działać na rynku jako Radisson Blu. Hotel właśnie został przejęty przez niemieckiego operatora hotelowego RIMC Hotels & Resorts, który podpisał długoterminowe partnerstwo z Deka Immobilien Investment GmbH, właścicielem obiektu.

IBB Andersia Hotel
IBB Andersia Hotel

Radisson Blu jest marką cztero- lub pięciogwiazdkowych hoteli w ramach Radisson Hotel Group i od wielu lat partnerem franczyzowym RIMC.

Andersia Hotel zlokalizowany jest w 19-piętrowym budynku. Oferuje 172 pokoje, centrum konferencyjne, wielofunkcyjnyne sale eventowe z przestrzenią dla nawet 800 osób, restaurację, strefę wellness z basenem, jacuzzi, saunami, a także siłownię.

Hotel położony jest w samym sercu Poznania. Wystarczy krótki spacer, by znaleźć się na Starym Mieście, które oferuje mnóstwo rozrywek kulturalnych i inspiruje licznymi muzeami, a także galeriami.

Kraj posiada duży potencjał gospodarczy, a szczególnie rynek hotelarski stanowi od dawna integralną część naszych planów ekspansji. Jesteśmy dumni, że przejmiemy nasz pierwszy hotel w Poznaniu i będziemy współpracować z tak znanym partnerem– mówi Marek N. Riegger, prezes RIMC Hotels & Resorts Group.

Grupa RIMC Hotels & Resorts z siedzibą w Hamburgu jest jedną z wiodących międzynarodowych firm hotelarskich. Na jej czele stoją Marek N. Riegger, CEO/Chief Executive Officer, a także Audun Lekve, CFO/Chief Financial Officer. W ciągu ostatnich 30 lat RIMC Hotels and Resorts Group zrealizowała 200 projektów hotelowych w Niemczech i poza ich granicami.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.04.2022
Aktualizacja: 05.04.2022