IBB Grand Hotel Lublinianka po remoncie

Udostępnij artykuł
Właśnie zakończył się generalny remont trzeciego piętra zabytkowego IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie. Prace objęły renowację korytarzy, pokoi oraz łazienek.

Nowe pokoje typu Modern to odpowiedź IBB Grand Hotel Lublinianka na zapotrzebowanie gości, którzy poszukują wygodnych i nowoczesnych wnętrz. Dzięki przeprowadzonemu remontowi możemy zaoferować 26 zupełnie nowych pokoi. Wyposażonych w szereg udogodnień, takich jak: elektrycznie sterowane okna dachowe z funkcją uchylania, przyciemniania, a także całkowitego zaciemniania, materace o 7 poziomach twardości. Smart TV, klimatyzację czy ogrzewanie podłogowe w łaziencemówi Michał Bienias, dyrektor generalny.

Projekt modernizacji przygotowała pracownia Toya Design z Poznania. Oparła go na jednorodnym motywie graficznym, którego wybór nie był przypadkowy. Architekci czerpali inspiracje z miejskich kamienic. Motyw powstał dzięki graficznemu przetworzeniu architektonicznych reliefów widniejących na elewacjach kamienic Lublina, wywodzących się jeszcze z renesansu, z tradycji sgraffito.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Projekt jest jednorodny i spójny formalnie dla całego hotelu, a jednocześnie zindywidualizowany dla poszczególnych wnętrz. Nowoczesna forma jest skonfrontowana z zabytkową tkanką budynku. Ale jej nie przytłacza. Projekt równoważy zasadę powtarzalności ze zróżnicowaniem form i wzorów. Zaskakuje odwagą zestawień wzorów, od maksymalnego kontrastu kolorów po niuanse delikatnych konturów. Różnorodność form wyprowadzona ze wspólnej podstawy, wielokrotnie powtórzona ale za każdym razem inna, jest czytelna dla odbiorcy i zrozumiała. Dzięki temu jest przyjazna i na pewno zostanie zaakceptowana przez gości hotelu – podkreślają autorzy projektu z Toya Desing.

Cieszymy się, że właściciele tego pięknego hotelu zgodzili się na nową koncepcję przygotowaną specjalnie z myślą o gościach odwiedzających region Lubelszczyzny. Wraz z obietnicą zapewnienia naszym gościom obsługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przygotowani na spodziewany wysoki popyt po zniesieniu wszelkich ograniczeń. W podróżowaniu zarówno w Polsce, jaki i w UE – tłumaczy Vladimir Saal, prezes zarządu IBB Hotel Collection.

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie dziewięcioma hotelami w Polsce, Niemczech oraz na Malcie. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich czterech lat grupa uruchomiła trzy hotele w Niemczech: IBB Hotel Eichstätt, IBB Hotel Ingelheim, IBB Blue Hotel Paderborn, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie, a także IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.05.2021
Aktualizacja: 07.05.2021