Ibis Styles Szczecin Stare Miasto otwarty

Udostępnij artykuł

Położony w centrum Szczecina, w bliskiej odległości od głównych atrakcji turystycznych miasta, ibis Styles Szczecin Stare Miasto otworzył drzwi dla gości. To pierwszy obiekt marki na Pomorzu Zachodnim. Motywem przewodnim jest cyrk.

Ibis Styles Szczecin Stare Miasto

Projekt bryły budynku przygotowało Federacyjne Biuro Architektoniczne, a wnętrza zaaranżowała firma Detal z Trójmiasta. Hotel spełnia wymagania budownictwa ekologicznego, a inwestycja została zrealizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM. Właścicielem i inwestorem hotelu jest Orbis, największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe w tym regionie, której właścicielem jest AccorInvest – inwestor, właściciel, a także operator hotelowy.

ibis Styles Szczecin Stare Miasto powstał w historycznej części miasta, które stale rozwija się pod kątem biznesowym, kulturalnym i turystycznym. Dzięki nowemu otwarciu w partnerstwie z Grupą Accor wykonujemy kolejny krok w kierunku rozwoju w kluczowych lokalizacjach i dalszego wzmacniania naszej obecności w Europie Wschodniej. Wierzymy, że dzięki swojej wyjątkowości hotel wprowadzi nową jakość na rynek w Polscepodkreśla Dominik Sołtysik, prezes zarządu Orbisu.

Motyw przewodni

Podobnie jak każdy obiekt kreatywnej marki Accor nowy ibis Styles wyróżnia się designem. Inspiracją do motywu przewodniego było połączenie dziecięcej fantazji z nowoczesnym i eleganckim wystrojem. Wykorzystanie cyrkowych elementów zaprasza do podróży z cyrkową załogą i spełnieniu dziecięcych marzeń w ucieczce od rzeczywistości.

We współczesnym świecie brakuje nieskrępowanej radości, a istotę rozrywki, szczęścia i beztroski świetnie oddaje cyrk. Dlatego to właśnie z niego uczyniliśmy motyw przewodni hotelu. Naszym głównym celem jest zapewnienie gościom pozytywnej atmosfery i wyjątkowych doznań estetycznych. Dlatego aranżacja wnętrz łączy klimat radosnej zabawy z oryginalnymi formami architektonicznymi. W efekcie szczeciński ibis Styles ma własną, niepowtarzalną osobowość, która zachwyci każdego – bez względu na wiekpodkreśla Helena Pinkowska, dyrektor ibis Styles Szczecin Stare Miasto.

Oferta Ibis Styles Szczecin Stare Miasto

Nowy hotel oferuje 161 pokoi, z których każdy posiada łóżka Sweet Bed™ by ibis. Nie zabrakło udogodnień dla rodzin z dziećmi, na których czeka kącik zabaw, a także miłośników aktywnego wypoczynku. Ponadto goście mogą skorzystać z patio oraz restauracji Winestone serwującej dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Dla gości biznesowych przygotowane są cztery sale konferencyjne.

ibis Styles Szczecin Stare Miasto to miejsce, w którym każdy znajdzie doskonałą rozrywkę, wystrój, który angażuje i zaprasza do wspólnej przygody, wyśmienitą kuchnię oraz przestrzeń do spotkań. Nasz hotel wyróżnia się kreatywnością, swobodą i doskonałą obsługą, która tworzy atmosferę, jakiej próżno szukać gdziekolwiek indziej. Wierzymy, że nasza nietuzinkowa propozycja zdobędzie serca gości przyjeżdżających do Szczecinadodaje Helena Pinkowska.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.08.2022
Aktualizacja: 16.08.2022