illy na Targach SMAKKi 2024

Udostępnij artykuł

W dniach 20-22 marca 2024 r. warszawskie hale EXPO XXI będą gościć wyjątkową, inspirującą imprezę dla branży HoReCa: Gastrotargi SMAKKi 2024. Głównym zamysłem organizacji tego wydarzenia, jest aspekt bizensowy.

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko A25 i do rozmowy z naszymi przedstawicielami. Podczas spotkania oczywiście nie może się obejść bez aksamitnego espresso illy, ale zapraszamy także do skosztowania m.in. Cold Brew, specjalnego napoju kawowego zrobionego z unikalnej mieszanki illy, macerowanej w wodzie, bez cukru i konserwantów.

Obok wyjątkowych produktów illy chcemy Państwu także przedstawić czekoladowe produkty premium francuskiej firmy Valrhona i doskonałą herbatę Dammann. Zapraszamy do spotkania, wypytania naszych przedstawicieli o każdy aspekt współpracy, do wymiany doświadczeń czy omówienia najnowszych planów biznesowych.

Na targach, jak informują organizatorzy, obok wielu pokazów kulinarnych, szansy zapoznania z nowościami szerokiego grona wystawców będzie można także zdobyć sporo fachowej wiedzy. Podczas targów ma się odbyć m.in. konferencja SMAKKi Invest Day, gromadząca inwestorów branży, a jednym z punktów programu ma być prezentacja możliwości pozyskania środków z Krajowego Planu Odbudowy (KPO).  

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: illy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 19.03.2024
Aktualizacja: 19.03.2024