illy zaprasza na spotkanie z kawą podczas Targów EuroGastro 2023

Udostępnij artykuł

Już w przyszłym tygodniu, w dniach 28-30 marca 2023 r. w Nadarzynie (Ptak Warsaw Expo) odbędą się Międzynarodowe Targi Branży Gastronomicznej – EuroGastro, dedykowane sektorowi HoReCa. Nie mogło zabraknąć tam też wyjątkowej włoskiej kawy illy.

To będzie już 26 edycja targów. W wydarzeniu wezmą udział wystawcy zarówno z kraju, jak i zagranicy, a spodziewana liczba odwiedzających ma przekroczyć 25 tys.

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko i do spróbowania uwodzącego smaku espresso illy, ale także m.in. niezwykle delikatnej illy Cremy, albo Cold Brew Aria, specjalnego napoju kawowego zrobionego z unikalnej mieszanki illy, macerowanej w wodzie, bez cukru i konserwantów.

Obok wszystkiego co najlepsze od illy chcemy Państwu przybliżyć także luksusowe czekoladowe produkty francuskiej firmy Valrhona i ekskluzywną herbatę Dammann. Wśród niezwykłych aromatów i smaków będzie okazja porozmawiać na stoisku z naszym przedstawicielami, a także uzyskać fachowe porady. Dodatkowo sama koncepcja targów EuroGastro zawiera również strefę networkingu, gdzie w specjalnej przestrzeni będzie szansa wymienić doświadczenia, lub może nawet omówić najnowsze plany biznesowe. Zapraszamy serdecznie!

Tekst powstał we współpracy z illy.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.03.2023
Aktualizacja: 27.03.2023