Inwestycja w Hilton Garden Inn Krakow Airport zakończona

Udostępnij artykuł
W dniu 6 września miało miejsce uroczyste otwarcie nowej części hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport. Do dyspozycji gości oddano 23 dodatkowe pokoje i apartamenty.

Przybywających gości wydarzenia witali prezes zarządu Kraków Airport Hotel Grzegorz Gogola oraz dyrektor generalna Kaja Wachowska w towarzystwie kierownika ds. inwestycji i rozwoju Doroty Wydymus.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2019
>kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem<

Event uświetniony został pokazem filmowym z efektami specjalnymi, a do nowego skrzydła hotelu goście dostali się po symbolicznym zburzeniu ścianki zbudowanej ze styropianowych cegiełek. Uczestnicy eventu zwiedzali pokoje i przyglądali się nowoczesnym elementom wykończenia obiektu. Nie obyło się bez przemówienia, gratulacji oraz uroczystego toastu. Nowe pokoje i apartamenty urządzone są zgodnie ze światowym standardem marki. Każdy z 23. jest idealnie wyciszony i dodatkowo wyposażony w łóżko Suite Dreams by Serta oraz biurko z ergonomicznym krzesłem.

Jednym z wielu udogodnień mieszczącego się kilka metrów od terminalu lotniska hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport jest strefa publiczna oraz 10 sal konferencyjnych. W całym obiekcie zapewniony jest bezpłatny dostęp do internetu. Szczególnym atutem jest Restauracja L’atmosphere, nagrodzona dwoma czapkami Gault & Millau.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.09.2019
Aktualizacja: 23.09.2019