Ireneusz Czerski dyrektorem Marine Hotel

Związany przez ostatnie sześć lat z Hotelem Mikołajki, Ireneusz Czerski z końcem 2018 roku stanął na czele kołobrzeskiego Marine Hotel, należącego do Zdrojowej Hotels.

Ireneusz Czerski funkcję dyrektora Hotelu Mikołajki pełnił od 2012 roku. Wcześniej związany był z grupą hotelową Condohotels Management w Ostródzie, gdzie odpowiedzialny był za prowadzenie działań sprzedażowych dla trzech obiektów hotelowych. Od początku kariery zawodowej pracował w hotelach na Warmii i Mazurach, m.in. Olsztynie czy Worlinach. Zajmuje się również doradztwem inwestycyjnym i audytami w branży hotelarskiej. Z wykształcenia jest hotelarzem, ukończył Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Interesuje się socjologią, marketingiem i psychologią.

Marine Hotel usytuowany jest tuż przy plaży w Kołobrzegu. Oferuje 277 luksusowych pokoi i apartamentów z klimatyzacją oraz bezpłatnym Wi-Fi, dwie restauracje PerMare i Lobster specjalizujące się w daniach kuchni międzynarodowej, śródziemnomorskiej i azjatyckiej, Marini Cafe znajdujące się na najwyższym piętrze budynku, a także zaplecze rekreacyjne oraz centrum spa i odnowy biologicznej.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.