Jak bezpłatnie wziąć udział w XVI Forum Profit Hotel 2022?

Udostępnij artykuł

Właścicielom i dyrektorom obiektów, które przystąpią do konkursu Profit Hotel® Awards 2022 (całkowicie za darmo!) przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XVI FORUM PROFIT HOTEL® 2022. Wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której zostaną przyznane nagrody. Organizatorem jest redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl. Tegoroczna edycja odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.

profit hotel awards 2022

W programie Forum tradycyjnie: indywidualne spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, a także całodzienne dyskusje i prelekcje. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad. Jak co roku, jako organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej, ale ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

REGULAMIN, FORMULARZ
ZGŁOSZENIOWY PROFIT HOTEL® AWARDS 2022
>> prosimy kliknąć po szczegóły <<

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:

  • zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu;
  • możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami;
  • kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów;
  • indywidualne spotkania z dostawcami, a także zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej;
  • lunch w restauracji hotelowej;
  • udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową PROFIT HOTEL® AWARDS 2022 i SUPPLIER OF THE YEAR 2022;
  • obecność na najważniejszym w roku spotkaniu hotelarzy;
  • zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki.

Udział w konkursie PROFIT HOTEL® AWARDS to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów XV Forum Profit Hotel® 2022 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

WWW.PROFITHOTELFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.10.2022
Aktualizacja: 13.10.2022