Jaki będzie Nosalowy Park Hotel & SPA? – ruszyła strona teaserowa nowego obiektu

Udostępnij artykuł
Grupa Nosalowy zaprasza swoich gości do zejścia z utartego szlaku, wybrania indywidualnej drogi i czerpania ze źródeł inspiracji. Na stronie teaserowej dostępnej pod adresem nosalowypark.pl odsłania kolejne szczegóły powstającej w Zakopanem inwestycji.

Strona stanowi przedsmak klimatu, jakim wyróżniać się będzie Nosalowy Park Hotel & SPA, a jednocześnie jest zapowiedzią docelowej strony hotelu – miejsca, które zainspiruje, zaskoczy i zachęci swoich Gości do odkrycia Zakopanego na nowo. Zarówno projekt strony, jak i hotelu charakteryzuje nowoczesna elegancja, niebanalna interpretacja lokalnych tradycji oraz unikatowy design, nawiązujący do charakterystycznego dla XX-lecia międzywojennego stylu art deco.

Projekt witryny powstał w oparciu o najnowsze trendy w designie, maksymalną czytelność, prostotę oraz użyteczność. Starannie dobrana kolorystyka, przemyślane zastosowanie kontrastów oraz charakterystyczne dla marki Nosalowy Park Hotel & SPA elementy brandingu nadają stronie niepowtarzalnego charakteru. Duże, atrakcyjne zdjęcia, subtelna gra czerni, bieli i złota oraz przyciągające uwagę elementy dekoracyjne korespondują z niepowtarzalnym designem wnętrz powstającego w Zakopanem hotelu. Za projekt graficzny i wdrożenie strony odpowiada Profitroom.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RH2019banner.png

– Nosalowy Park Hotel & SPA będzie miejscem wyróżniającym się ponadprzeciętną jakością, nowoczesną elegancją i nietuzinkowym charakterem – na stronie teaserowej królują więc minimalizm, prostota i niezwykły klimat. To unikatowe miejsce w przestrzeni cyfrowej, gdzie użytkownik nie tylko uzyska bieżące informacje na temat nowego obiektu, ale także będzie mógł doświadczyć marki Nosalowy Park Hotel & SPA jeszcze zanim nas odwiedzi – zapowiada Katarzyna Opalska-Ścisłowicz, dyrektor marketingu Hoteli Grupy Nosalowy.

Nowy hotel Grupy Nosalowy zlokalizowany będzie zaledwie 500 metrów od Krupówek. Powstaje w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor, którego historia sięga 1905 roku. W okresie 20-lecia międzywojennego miejsce to było jednym z najważniejszych salonów towarzyskich Zakopanego.
Zlokalizowany w otoczeniu urokliwego bukowego parku Nosalowy Park Hotel & SPA będzie doskonałą przestrzenią do wypoczynku i relaksu. Goście będą mogli odpocząć w klimatycznie zaprojektowanej i doskonale wyposażonej strefie wellness z saunami, centrum fitness i basenem, a także w NABE SPA, zlokalizowanym we wnętrzach zabytkowej Villi Marilor.

Bazując na wieloletniej tradycji i doświadczeniu Grupy Nosalowy nowy obiekt zaoferuje ponadprzeciętny standard oraz najwyższą jakość usług. Na gości czekać będzie 139 pięciogwiazdkowych pokoi, zaprojektowanych i urządzonych z dbałością o najmniejsze detale. Do dyspozycji dostępna będzie usługa concierge, a także szeroka oferta gastronomiczna.
Nosalowy Park Hotel & SPA to przestrzeń, która zainspiruje bogatą historią regionu i w niebanalny sposób zinterpretuje lokalną tradycję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, pozwoli nie tylko zrelaksować się i odpocząć w przyjemnym otoczeniu, ale też zachęci do pójścia o krok dalej, poznania tego, co nieznane i odkrycia Zakopanego na nowo.Już teraz na stronie nosalowypark.pl można zapisać się do newslettera, by na bieżąco otrzymywać informacje na temat nowego obiektu.Otwarcie Nosalowy Park Hotel & SPA planowane jest na zimę 2019/2020.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.07.2019
Aktualizacja: 12.07.2019