Jan Wróblewski panelistą XV Forum Profit Hotel 2021

Udostępnij artykuł
Współzałożyciel Zdrojowej Invest & Hotels i kupcy potwierdzili udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021. Jan Wróblewski zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Z hossy w zapaść – bilans strat, próba sił, rokowania”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 października w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Jan Wróblewski związany jest branżą hotelarską i nieruchomości od kilkunastu lat. Współtworzył rynek condo w Polsce.

Współzałożyciel Zdrojowej Invest & Hotels, jednego z wiodących inwestorów i operatorów rynku hotelarskiego w Polsce. Zdrojowa to pionier i lider rynku condo hoteli i apartamentów wakacyjnych w kraju. W swoim portfolio ma kilkanaście obiektów, w tym Baltic Park w Świnoujściu, największy kompleks apartamentowo-hotelowy na Wybrzeżu obejmujący Radisson Blu Resort, a także Hilton Resort & Spa czy znany kołobrzeski hotel Marine. Jako partner międzynarodowych sieci prowadzi również Royal Tulip Sand w Kołobrzegu i dwa hotele Radisson, również w Kołobrzegu, a także w Szklarskiej Porębie. Zdrojowa Hotels jest największym krajowym operatorem hoteli z polskim kapitałem według przychodów.

Jednocześnie pełni rolę eksperta branży hotelarskiej, turystyki i nieruchomości. Miłośnik sztuki. 

W wydarzeniu udział potwierdzili także kupcy ze Zdrojowej Invest & Hotels. Osoby kompetentne oraz bezpośrednio odpowiedzialne za zakupy, zaopatrzenie i współpracę, którzy spotkają się z dostawcami HoReCa w ramach naszej tradycyjnej i autorskiej formuły Business Speed Dating. Od lat z powodzeniem i ogromnym zainteresowaniem obu stron towarzyszącej każdej edycji Forum PROFIT HOTEL®.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI
XIV FORUM PROFIT HOTEL® 2019

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie XV Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2021 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji naszego wydarzenia!

WWW.PROFITHOTEL.PL

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.09.2021
Aktualizacja: 20.02.2022