Jan Wróblewski panelistą XVI Forum Profit Hotel 2022

Udostępnij artykuł

Współzałożyciel Zdrojowej Invest & Hotels weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022. Jan Wróblewski zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Rynek w obliczu niewiadomych – strategie, wyzwania, decyzje”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców, a także dostawców HoReCa odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Jan Wróblewski
Jan Wróblewski panelistą XVI Forum Profit Hotel 2022

Jan Wróblewski związany jest branżą hotelarską i nieruchomości od kilkunastu lat. Współtworzył rynek condo w Polsce. Współzałożyciel Zdrojowej Invest & Hotels, jednego z wiodących inwestorów i operatorów rynku hotelarskiego w Polsce. Zdrojowa to pionier i lider rynku condo hoteli i apartamentów wakacyjnych w kraju. W swoim portfolio ma kilkanaście obiektów, w tym Baltic Park w Świnoujściu, największy kompleks apartamentowo-hotelowy na Wybrzeżu obejmujący Radisson Blu Resort, a także Hilton Resort & Spa czy znany kołobrzeski hotel Marine. Jako partner międzynarodowych sieci prowadzi również Royal Tulip Sand w Kołobrzegu i dwa hotele Radisson, również w Kołobrzegu, a także w Szklarskiej Porębie. Zdrojowa Hotels jest największym krajowym operatorem hoteli z polskim kapitałem według przychodów. Jan jednocześnie pełni rolę eksperta branży hotelarskiej, turystyki i nieruchomości. Miłośnik sztuki. 

O Forum

XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki szesnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju –mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie Forum

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2022, a także SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

UWAGA! W SPRZEDAŻY, SEKCJI WYSTAWIENNICZEJ, POZOSTAŁY NAM TYLKO OSTATNIE WOLNE PRZESTRZENIE POD STOISKA PRZEZNACZONE JEDYNIE DLA SPONSORÓW WYDARZENIA!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELINOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.11.2022
Aktualizacja: 14.11.2022