Jan Wróblewski, Zdrojowa: Tłumów nie ma

Udostępnij artykuł
Współzałożyciel Zdrojowa Invest & Hotels, podobnie, jak Wiktor Wróbel był gościem w programie Newsroom WP. W czasie wirtualnego spotkania skomentował m.in aktualne obłożenie hoteli.

Z naszych kilkunastu obiektów otworzyliśmy tylko połowę. W górach jest zdecydowanie większe obłożenie, ale jest ono na poziomie 50 proc., zgodnie z panującymi obostrzeniami. Nad morzem jest zdecydowanie gorzej. Obłożenie wynosi ok. 10-20 proc. I tak zapewne będzie w najbliższych dniach. Tak więc w większości naszych lokalizacji tłumów nie ma. Obłożenie będzie się bardzo długo odbudowywać. Myślę, że w innych obiektach jest podobnie skomentował Jan Wróblewski w programie Newsroom WP.

Na pytanie odnośnie tego, czy nie boi się tego, że z uwagi na nieodpowiedzialność Polaków, którzy gromadzili się m.in. na zakopiańskich Krupówkach, rząd znowu zamknie obiekty, współzałożyciel Zdrojowa Invest & Hotels powiedział:

Zakopane jest tylko wycinkiem rzeczywistości hotelarskiej w Polsce. Uważam zatem, że byłoby niesprawiedliwe podejmowanie decyzji na postawie jednostkowych zachowań, a nie na podstawie tego, co działo się w hotelach. Jak mówił dziś minister zdrowia, przeprowadzono 3 tys. kontroli i nie wykryto żadnych nieprawidłowości. Tylko jakieś pojedyncze przypadki. Nie można robić tak, że co chwilę otwiera się albo zamyka hotele – podkreślił.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoz
nać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.