Jean Wendling z nowym stanowiskiem w strukturach Accor

Udostępnij artykuł

Accor wzmacnia zespół operacyjny w Europie Wschodniej. W ramach ogłoszonych zmian Jean Wendling obejmie stanowisko Vice President of Operations Management. Jednym z jego zadań będzie podniesienie jakości działań i wyników hoteli, a także nadzór nad nowymi otwarciami w regionie. Będzie pełnił obowiązki w Budapeszcie, w zespole Sabiny Bartyzel, SVP Operations Accor Eastern Europe.

Jean Wendling

­Jean Wendling jest ekspertem hotelarstwa z ponad 16-letnim międzynarodowym doświadczeniem operacyjnym w obszarach finansów, sprzedaży i marketingu. Karierę zawodową rozpoczął w wysokiej klasy firmie cateringowej Potel & Chabot w Paryżu. W 2005 roku dołączył do Accor jako F&B Manager hotelu Novotel Warszawa Centrum. To samo stanowisko pełnił następnie w moskiewskim Novotel Sheremtyevo Airport, a później w Sofitel Budapest Chain Bridge pracował jako Executive Assistant Manager. W Sofitel Warsaw Victoria próbował swoich sił jako Deputy General Manager, a w 2017 roku trafił na Węgry, gdzie objął stanowisko General Manager w Novotel Budapest City, a także Budapest Congress Center.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Cieszę się, że mogę kontynuować karierę zawodową jako część zespołu operacyjnego Accor. Europa Wschodnia to bardzo dynamiczny region z hotelami o ugruntowanej pozycji i silnie rozwijanym portfolio nowych marek. Rozwój to bardzo ekscytujący i wymagający proces, który wiąże się z najwyższym standardem działań operacyjnych, a także ogromną pasją do hotelarstwa. Nie mogę doczekać się nowych wyzwań. Kontynuowania współpracy z naszymi partnerami w regionie powiedział Jean Wendling, Vice President of Operations Management – Eastern Europe Accor.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023