Justyna Adamczyk uruchamia klub marek luksusowych – Luxury Mastermind Club

Udostępnij artykuł

Powstał pierwszy polski klub marek luksusowych i osób pracujących w tej branży. Luxury Mastermind Club będzie wspierać rozwój marek na naszym rynku oraz karier. Założycielami są twórcy Akademii Luksusu, praktycy branży na czele z Justyną Adamczyk, strateżką marek luksusowych, autorką studiów o biznesie luksusu na Uniwersytecie SWPS oraz Agnieszką i Damianem Michalskimi reprezentującymi w Polsce markę Balmain Hair.

Luxury Mastermind Club

Na pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu obecni byli przedstawiciele najważniejszych marek z Polski i ze świata oraz szerokie grono managerów, przedsiębiorców oraz ekspertów pracujących w tym sektorze. Już teraz do klubu należy kilkadziesiąt osób nastawionych na rozwój swój i swoich marek i już odnoszących sukcesy w branży.

Podobne organizacje istnieją od lat w krajach, gdzie branża luksusu jest rozwinięta. Kluby wspierają rozwój firm i powstawianie nowych marek oraz pomagają w budowaniu karier ekspertom branży. Dają to, co w biznesie najważniejsze – relacje i wzajemne wsparcie.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

To właśnie leży u podstaw misji Luxury Mastermind Club: tworzenie ekskluzywnej społeczności branży premium i luksusu oraz wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego członków Klubu. LMC pozwoli na wymianę doświadczeń pomiędzy członkami klubu oraz da dostęp do ekskluzywnych narzędzi, praktyk i wydarzeń. A także będzie wspierać rozwój nowych marek w obszarze premium i luksusu oraz osób, które rozpoczynają lub marzą o rozpoczęciu kariery w tej branży.

Moment powstania klubu przypadł na czas, kiedy marki należące do światowych gigantów jak LVMH czy Kering wycofują się w Polsce z dystrybucji przez pośredników i właśnie tworzą własne, zarządzane przez siebie butiki. W Warszawie do Louis Vuitton i Hermes dołączy zaraz m.in. Saint Laurent czy Dior. Również Magda Butrym, jedyna polska luksusowa marka modowa święcąca od lat triumfy na rynkach światowych, zdecydowała się wreszcie na otworzenie pierwszego butiku nad Wisłą.

Luxury Mastermind Club

Trudno zatem o lepszy moment na otworzenie branży oraz osobom chcącym się w niej rozwijać drzwi do sukcesu. Kolejne wydarzenia organizowane przez Luxury Mastermind Club już wkrótce. Nie obejdzie się bez światowych gwiazd, najnowszych trendów, a przede wszystkim intensywnego nawiązywania relacji biznesowych.

Marki luksusowe budzą marzenia. Luxury Mastermind Club pomaga w zanurzeniu się w ich piękny świat.
Więcej o klubie na stronach Akademii Luksusu. O wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

Źródło: Luxury Mastermind Club

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.04.2024
Aktualizacja: 09.04.2024