Już wkrótce Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2024

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Najważniejsza w roku publikacja przeznaczona dla hotelarzy i wszystkich profesjonalistów branży hotelarskiej. Najbardziej efektywna powierzchnia reklamowa z dożywotnim dostępem do pełnej treści. Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2024 ukaże się w tradycyjnej WERSJI PAPIEROWEJ oraz ogólnodostępnej INTERAKTYWNEJ elektronicznej (klikalne reklamy, również możliwość osadzania materiałów video itp.). Zachęcamy serdecznie do współpracy!

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2024

UWAGA DOSTAWCO HORECA! BARDZO WAŻNE!
1. Wpisz w Google najczęściej używane frazy kluczowe “rynek hotelarski” lub “rynek hotelarski w Polsce”

2. Przekonaj się, jak pozycjonuje się najważniejsza na rynku, doroczna publikacja branżowa RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT.
3. Zaprezentuj efektywnie WŁAŚNIE TU swoje produkty lub usługi dołączając do najbliższego wydania jako DOSTAWCA HORECA / PARTNER WYDANIA

Zapraszamy do współpracy! Biuro Reklamy: tel. 664 463 083, biuro@brogb2b.pl

Wydanie powstaje przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych, a także doskonale znanych i cenionych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy. Także wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci, a także niezależnych hotelarzy i właścicieli obiektów hotelarskich.

Wersja papierowa i interaktywna

RAPORT ukaże się zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i elektronicznej, która nabierze wymiaru interaktywnego. Oznacza to, że nie tylko publikacja dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce. Również umożliwi bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

Nowe funkcjonalności to pakiet, który łączy doskonale znaną w branży naszą wieloletnią tradycję wydawniczą z formami komunikacji, które umożliwia najnowsza technologia. To nie tylko najlepszy, precyzyjny i bezpośredni kanał komunikacji z ekspertami, możliwość dołączania materiałów video, czy opracowań źródłowych i uzupełniających. Również skuteczny nośnik dla ofert i przekazów reklamowych, które od teraz zyskują, np. możliwość bezpośrednich przekierowań do stron prezentujących od razu ich wszelkie szczegóły. To wspaniałe uzupełnienie naszej oferty ze strefy wydawniczej. Znacznie poszerza zakres możliwości współpracy oraz stopień jej efektywności w komunikacji „business to business” – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Do kogo trafi Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2024?

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2024 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:

– właścicieli obiektów niezależnych;
– inwestorów i twórców konceptów hotelowych;
– prezesów, zarządów i dyrektorów obiektów z sieci hotelarskich;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach hotelarskich i największych obiektach w Polsce;
– architektów, pracowni projektowych, dekoratorów wnętrz;
– analityków i ekspertów rynku hotelarskiego;
– wszystkich profesjonalistów branży.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Oczywiście, tradycyjnie przypominamy, iż pełen dostęp do naszych czasopism jest dla wszystkich całkowicie bezpłatny! Zachęcamy do lektury i współpracy!

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży.

TERMIN PUBLIKACJI: SIERPIEŃ 2024
TERMIN SKŁADANIA ZLECEŃ NA REKLAMĘ: 31 lipca 2024

Publikacja powstaje w BROG B2B – mediach efektywnej komunikacji – wydawcy czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee, a także Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży BROG B2B
tel. 664 463 083, biuro@brogb2b.pl, z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z redakcją
Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
tel. 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.06.2024
Aktualizacja: 27.06.2024