Już za miesiąc XVIII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy

Udostępnij artykuł
Polskie hotele niezależne zrzeszone w Harmony Polish Hotels już po raz XVIII organizują Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy. W tym roku odbędą się w dniach 20–22 września w Hotelu Amax w Mikołajkach.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Radość z możliwości zaproszenia hotelarzy na tegoroczne regaty jest szczególna. Przede wszystkim odzyskaliśmy wiarę w możliwość integracji naszego środowiska po niesamowicie trudnym czasie obostrzeń związanych z pandemią. Już niebawem po raz kolejny będziemy mogli spotkać się w gościnnym hotelu Amax, a także spędzić razem aktywnie czas nad brzegiem jeziora. Licząc na państwa obecność, dobrą pogodę i samych zwycięzców dobrze spędzonego czasu serdecznie zapraszam jesienią do Mikołajek – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Harmony Polish Hotels.

Do udziału w przygodzie pod żaglami organizatorzy zapraszają załogi hotelarzy z całej Polski, nie tylko zrzeszonych w Harmony Polish Hotels. Dla mniej doświadczonych żeglarzy tradycyjnie będzie możliwość wynajęcia łódki. Oczywiście z profesjonalnym sternikiem. Dla osób pozostających na lądzie nie zabraknie atrakcji.

W minionym roku udział w zawodach wzięło osiemnaście załóg, nie tylko hoteli zrzeszonych w Fundacji, co potwierdziło otwartość organizatorów na budowanie relacji, a także współpracę hotelarzy z całej Polski.

Regaty wygrała załoga Hotel Roberts Port Lake Resort&SPA. Najlepszym hotelem z Grupy Harmony Polish Hotels okazał się Hotel Warszawa z Augustowa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 20.08.2021
Aktualizacja: 10.08.2021