Kamil Maciąg w Bel Mare by Prestige

Udostępnij artykuł

Związany przez ostatnie blisko cztery lata z Grupą Arche Kamil Maciąg objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w Bel Mare by Prestige w Międzyzdrojach.

kamil Maciąg

Do jego głównych zadań będzie należało zarządzanie działem sprzedaży obiektów Bel Mare i Aqua Resort w Międzyzdrojach, największym nad polskim morzem kompleksie hotelowym. Będzie także budował struktury sprzedaży MICE, opracowywał strategię promocji centrum konferencyjnego Aqua, które otwarcie nastąpi w 2025 roku oraz największego nad polskim morzem Aquaparku.

Kamil Maciąg w swojej karierze związany był m.in. z Hotelem In Between by Vanilla koło Lublina, a także Doubletree by Hilton w Warszawie. Od sierpnia 2020 roku w Grupie Arche, gdzie ostatnio pełnił funkcję dyrektora centralnego działu sprzedaży i marketingu.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O Bel Mare & Aqua Resort

Powstał etapami, począwszy od 2017 r. Inwestor, grupa Prestige, oparła koncept na resort o ofertę usług i rozrywek oraz przemyślane architektonicznie wkomponowanie obiektu w tkankę miejską Międzyzdrojów.

Otwarty w lipcu 2019 Bel Mare Resort dysponował 197 apartamentami, jednak w kolejnym roku przybyło nowych 120 apartamentów, wraz z basenem wewnętrznym oraz sauną suchą. W kolejnym, 2021 roku działalności otwarto następny etap Bel Mare 3 z 191 apartamentami. W tym samym roku rozpoczęto budowę dotychczas największej inwestycji wchodzącej w skład Bel Mare Resort: Aqua Resort – obiektu spełniającego wymogi kategorii 5*, z 294 pokojami i apartamentami, który został otwarty 1 lipca 2022.

Rok 2023 to kolejne otwarcie, tym razem Bel Mare 5 z 238 apartamentami. Tym samym Bel Mare & Aqua Resort stało się jak dotychczas największym obiektem wypoczynkowym w Polsce, w którym znajduje się ponad 1040 apartamentów wakacyjnych zarządzanych przez Prestige (700 apartamentów) lub będących w rękach indywidualnych inwestorów.

Poprzedni rok to także kolejna inwestycja na dużą skalę (blisko 200 mln PLN), rozpoczęcie budowy jednego z największych na polskim wybrzeżu aquaparku.

Źródło: Linkedin, Bel Mare & Aqua Resort

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 06.03.2024
Aktualizacja: 06.03.2024