Katarzyna Chmiel dyrektor generalną Hoteli Nosalowy. Wojciech Budzowski w Ustroniu

Z dniem 30 kwietnia współpracę z Hotelami Nosalowy zakończył Wojciech Budzowski, pełniący do tej pory funkcję dyrektora generalnego. Wkrótce obejmie stanowisko prezesa zarządu Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ustroń, spółki zarządzającej m.in. obiektami medycznymi i sanatoryjnymi. Na jego miejsce awansuje Katarzyna Chmiel, dotychczasowa dyrektor sprzedaży Hoteli Nosalowy.

Katarzyna Chmiel swoją karierę w turystyce rozpoczęła już podczas studiów jako przewodnik turystyczny i miejski po Krakowie. Po ich ukończeniu rozpoczęła przygodę z branżą hotelarską w dziale sprzedaży sieci Vienna International Hotels & Resorts. Zajmowała się rynkiem korporacyjnym i konferencyjnym. Od 2007 roku pracowała na stanowiskach kierowniczych w sprzedaży i marketingu w hotelach cztero-, a także pięciogwiazdkowych w Krakowie. Była także odpowiedzialna za sprzedaż dwóch hoteli Chopin i czterogwiazdkowego Andel’s Cracow. Przed dołączeniem do zespołu Nosalowego Dworu przez trzy lata pełniła funkcję dyrektora regionalnego sprzedaży Hotelu Arłamów. Za dział sprzedaży Hoteli Nosalowy odpowiada od 2015 roku.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Dziękuję Wojciechowi za prawie sześć lat spędzone w Zakopanem, kiedy to odegrał bardzo ważną rolę w działalności Hoteli Nosalowy. Przyczynił się do rozwoju marki, ze szczególnym naciskiem na sektor MICE. Wraz z całym zespołem życzymy mu powodzenia na nowej drodze rozwoju zawodowego. Jednocześnie ogromnie cieszę się z możliwości awansu dyrektor Katarzyny Chmiel, która była od lat jedną z kluczowych, a także najbardziej dla mnie zaufanych osób w firmie. Pani Katarzyna jest doskonałym kandydatem na to stanowisko – jej doświadczenie sprzedażowe, dbałość o szczegóły, a także relacje z kontrahentami i pracownikami będą dla firmy ogromnym atutem – powiedział Wiktor Wróbel, prezes zarządu spółki Nosalowy Dwór.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.