Katarzyna Zarzycka panelistką XIV Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Dyrektor generalna ibis Styles Warszawa City zabierze głos w dyskusji pt.: „Dojrzała organizacja – nowatorskie metody i kluczowe korekty”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy odbędzie się już 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Katarzyna Zarzycka z branżą hotelarską związana jest blisko 20 lat, już od czasów studenckich i wakacyjnych prac w hotelach w USA oraz UK.  Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w nowo otwieranym hotelu The Westin Warsaw, wiążąc się z ówczesną siecią Starwood na ponad siedem lat. Jej ścieżka rozwoju przebiegała od agenta innowacyjnego działu Westin Service Express do Complex Revenue Managera dwóch warszawskich hoteli sieci Starwood – Sheraton i Westin. Następnie w 2009 r. dołączyła do zespołu Novotel Warszawa Centrum z 742 pokojami w roli Revenue Managera. Dla sieci Accor pracowała łącznie cztery lata z roczną przerwą na zdobycie doświadczenia z tematyki dystrybucji w Booking.com. Jej głód na poszerzenie wiedzy sprzedażowej bardzo szybko doprowadził ją do sieci Carlson Rezidor na Łotwie, z którą związała się w 2014 r. na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży, marketingu i Revenue Managementu trzech hoteli Radisson Blu. Było to jedno z jej największych wyzwań ze względu na pracę z dala od domu i rodziny i przede wszystkim zarządzanie ogromnym działem jaki poprowadziła w międzynarodowym środowisku. Jak stwierdziła: „takie doświadczenie to przede wszystkim sprawdzenie samej siebie, swojej odporności, wytrzymałości i dedykacji”. W 2015 r. dołączyła do zespołu Ziemowita Majewskiego w poznańskim kompleksie City Park, który bardzo szybko zaraził ją swoimi wizjami i pasją, zmieniając jej profil zawodowy z dyrektora sprzedaży na dyrektora operacyjnego. Następnie awansowała na stanowisko dyrektora hotelu City Parku jednocześnie wchodząc w skład Zarządu. Rok później przeniosła się do Krakowa, obejmując stanowisko dyrektora Hampton by Hilton oraz dyrektora operacyjnego DoubleTree by Hilton. Czas spędzony w kompleksie hiltonowskim oraz wszystkie wyzwania operacyjne postawione przed nią utwierdziły ją w przekonaniu, że jej profil przez te lata ewoluował w dobrym kierunku. Wieczne życie na walizkach oraz nostalgia za domem przywiodły ją ponownie do Warszawy, gdzie po rozmowach z inwestorem Wisher Enterprise finalnie rozpoczęła pracę na stanowisku dyrektora generalnego ibis Styles Warszawa City w którym do dnia dzisiejszego pracuje.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA
Rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.12.2019
Aktualizacja: 20.02.2022