Kikkoman Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł

Marka Kikkoman dołączyła do grona elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl. Skorzystała z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Kikkoman Partnerem portalu Horecanet.pl

Kikkoman -300 lat tradycji warzenia sosu sojowego

Naturalnie warzony Sos sojowy Kikkoman to wszechstronna i uniwersalna przyprawa. Jego licząca trzy wieki receptura pochodzi z Japonii, ale sam sos zrobił już globalną karierę. Znajduje zastosowanie w kuchniach wszystkich kontynentów, podkreślając smak potraw i dodając coś od siebie. Tym czymś jest umami.

Kikkoman z sukcesem łączy przywiązanie do tradycji z przestrzeganiem najwyższych standardów produkcji. Doskonałej jakości Sos sojowy Kikkoman inspiruje do życia ze smakiem, zgodnie z mottem “Seasoning your life”. 

Produkty Kikkoman naturalnie wpisują się w nowoczesny, zdrowy styl życia konsumentów, którzy szukają wyjątkowych doznań smakowych i cenią sobie kulinarną różnorodność.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni. Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.02.2024
Aktualizacja: 28.02.2024