W miejscu siedziby PiS powstanie hotel

Udostępnij artykuł
Polska sieć hotelowa, realizując przyjętą strategię rozwoju, zainwestuje teraz w stolicy. Zakupiona przez Q Hotel zabudowana działka znajduje się w pobliżu Pl. Zawiszy, na Ochocie, na granicy Śródmieścia i Woli. Poprzednim właścicielem była spółka Metropol NH. W tym miejscu aktualnie znajduje się m.in. siedziba partii PiS.

– Mając świadomość tego, jak ważne dla każdej liczącej się sieci hotelowej jest posiadanie obiektu w stolicy, bardzo długo poszukiwaliśmy odpowiedniej lokalizacji w Warszawie. Bliskość centrum i rozwijającej się Woli oraz planowane uruchomienie dawnej stacji Warszawa Główna upewniło nas co do słuszności podjętej decyzji – mówi Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotel.

Q Hotel to polska sieć hoteli, która funkcjonuje na rynku od 2011 roku. Aktualnie w jej skład wchodzi pięć hoteli: cztery czterogwiazdkowe (Q Hotel Plus Katowice w pobliżu katowickiego Dworca PKP, Q Hotel Plus Kraków zlokalizowany tuż obok Centrum Kongresowego ICE Kraków, Q Hotel Plus Wrocław w centrum Wrocławia przy ul. Zaolziańskiej oraz Q Hotel Grand Cru Gdańsk położony na Starym Mieście w Gdańsku) oraz trzygwiazdkowy Q Hotel Kraków, mieszczący się w dzielnicy Bronowice. W 2021 roku Q Hotel planuje także otwarcie swojego największego w Polsce czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.05.2019
Aktualizacja: 16.05.2019