Kolejne hotele PHH wspomagają kadrę medyczną

Udostępnij artykuł
Hotel Rycerski w Szczecinie dedykowany jest personelowi medycznemu ze szpitala jednoimiennego przy ul. Arkońskiej, natomiast Holiday Inn Express Rzeszów Airport, zlokalizowany przy Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka, stał się bazą dla medyków ze szpitala jednoimiennego w Łańcucie obsługującego pacjentów z Covid-19 w województwie podkarpackim. To już kolejne hotele udostępnione przez Polski Holding Hotelowy. W zeszłym tygodniu ruszył Courtyard by Marriott Warsaw Airport, Hotel Royal w Krakowie oraz Moxy Poznań Airport Hotel.

W hotelu Rycerskim czeka 27 pokoi przeznaczonych dla personelu medycznego, który opiekuje się pacjentami hospitalizowanymi z powodu COVID19. Każdy pokój ma osobny węzeł sanitarny, nocleg obejmuje także śniadanie. Z hotelu Rycerskiego medycy, pielęgniarki i diagności, mogą korzystać już od dziś. Funkcjonowanie hotelu dla medyka będzie w całości sfinansowane przez spółkę Polski Holding Hotelowy.

To już kolejny hotel dla medyków udostępniony przez Polski Holding Hotelowy. W zeszłym tygodniu ruszył Courtyard by Marriott Warsaw Airport, Hotel Royal w Krakowie oraz Moxy Poznań Airport Hotel.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W ramach szeregu inicjatyw związanych z pomocą w walce z epidemią Polski Holding Hotelowy wspiera wysiłki ministerstwa zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, ministerstwa aktywów państwowych, a przede wszystkim wojewody podkarpackiego – Ewy Leniart w stworzeniu kadrze medycznej komfortowych warunków do odpoczynku po ciężkiej pracy, aby zminimalizować ryzyko zakażeń dla ich rodzin.

Na potrzeby personelu medycznego przeznaczony został cały Holiday Inn Express Rzeszów Airport i będzie do dyspozycji szpitala, tak długo, jak będzie to konieczne.
Funkcjonowanie hotelu dla medyka, wraz z kosztami noclegu i śniadań, będzie w całości sfinansowane przez Polski Holding Hotelowy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.04.2020
Aktualizacja: 06.04.2020