Kolejny hotel Grupy Arche otwarty

Udostępnij artykuł
344 pokoi, 15 sal konferencyjnych, w tym z największą dla ponad 700 osób, restauracja, cukiernia, strefa relaksu, sala fitness – tak pokrótce prezentuje się nowy, czterogwiazdkowy Arche Hotel Krakowska. Uroczyste otwarcie odbyło się 26 listopada.

Arche Hotel Krakowska to nowoczesny, inspirowany stylem art deco obiekt. Oferuje pokoje jedno- i dwuosobowe standard oraz dla bardziej wymagających, pokoje bardziej przestrzenne, o podwyższonym standardzie apartament. Może przyjąć jednorazowo ponad 700 gości. Powierzchnia konferencyjna o powierzchni 1,7 tys. mkw. w całości usytuowana na pierwszym piętrze, daje ogromne możliwości do realizacji różnego rodzaju wydarzeń. Hotel zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy biznesowej, przy alei Krakowskiej, 4 km od Lotniska Chopina i 7 km od centrum miasta.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Kolekcja Arche to polska sieć hoteli głównie w obiektach zabytkowych. Do Kolekcji należy już dziesięć hoteli: Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Hotel Koszary w Górze Kalwarii, Apartamenty hotelowe w Konstancinie – Jeziornie i Arche Hotel Krakowska.

Najbliższe lata zapowiadają się ciekawie – Cukrownia Żnin, która jest w trakcie adaptacji na kompleks konferencyjno-wypoczynkowy z ponad 300 pokojami i apartamentami, spa & wellness oraz centrum konferencyjnym z największą salą o powierzchni 1360 mkw., dwa obiekty we Wrocławiu, w tym zabytkowy klasztor, Dwór Uphagena w Gdańsku, kolejne Koszary tym razem w Białymstoku, kompleks Kaliska w Łodzi, hotel w Pile.

 © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.