Kolejny obiekt grupy Górskie Resorty otwarty

Udostępnij artykuł
Architektura nawiązująca do tradycji regionu, 147 pokoi o pięciogwiazdkowym standardzie i salon dr Irena Eris Beauty Partner. Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie, należący do grupy Górskie Resorty, przyjął pierwszych gości. Stanowisko dyrektora objęła Anna Brzózko-Jaworska, wcześniej związana z Blue Mountain Resort oraz z Osadą Śnieżka.

Nowy hotel oferuje nowoczesną strefę spa & wellness, salon dr Irena Eris Beauty Partner, Restaurację Silver i Nice Bar oraz pokoje w regionalnym stylu, z których każdy posiada drewniany taras. Wyróżnikiem obiektu jest także jeden z większych w kurorcie, kryty basen, a także basen zewnętrzny w kształcie naturalnego stawu. Ważną część hotelu stanowi również 430 metrów przestrzeni konferencyjnej. Obiekt mieści się przy ul. Kilińskiego w Szklarskiej Porębie – 10 minut spacerem od kompleksu SkiArena Szrenica.

Uwagę zwraca elewacja, która w nowoczesny sposób nawiązuje do stylu sudeckiego i alpejskiego.

Chcieliśmy, aby obiekt wpisywał się w okoliczną zabudowę, a jednocześnie przykuwał oko. Platinum Mountain Hotel & SPA należy do marek premium w grupie, zaraz obok Green Mountain Hotel czy przygotowywanego do otwarcia, butikowego Five Seasons. Liczymy na to, że szeroka oferta atrakcji dla gości indywidualnych oraz nowocześnie wyposażone, przestronne sale konferencyjne sprawią, że będzie to nowy punkt na mapie turystycznej i biznesowej, zarówno Szklarskiej Poręby, jak i całych Karkonoszy – mówi Jakub Bączykowski, dyrektor generalny Górskich Resortów, i dodaje: Cały czas dbamy o to, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna i dopasowana do potrzeb coraz bardziej wymagających gości.

Platinum Mountain Hotel & SPA to drugi obiekt Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie – grupa posiada w kurorcie kompleks Blue Mountain Resort.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.11.2019
Aktualizacja: 04.11.2019