Kompleks Szczawnica Park Resort & Spa powiększył się o kolejny obiekt

Udostępnij artykuł

Szczawnica Park Residence pierwszych gości przyjęła w ostatni weekend. Jest idealnym uzupełnieniem bogatej oferty Resortu. Posiada 27 apartamentów. Część z nich z własnym jacuzzi, jeden z przestronnym tarasem i jacuzzi na powietrzu.

Szczawnica Park Residence
Szczawnica Park Residence

Wprost z basenu obiektu, za sprawą szklanych ścian można podziwiać niepowtarzalną panoramę Małych Pienin oraz potoku Grajcarek. W basenie zastosowano technologię OSPA, dzięki której korzystanie z kąpieli jest o wiele bardziej komfortowe i przyjemne. Naturalna sól i węgiel gwarantują doskonałą jakość wody, która jest łagodna dla oczu i skóry.

W obiekcie mieści się również sala bankietowa Residence, która jest w stanie pomieścić do 400 osób w układzie bankietowym. Wyposażono ją w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym można animować dowolnie sufit sali w technologii LED. Można też dzielić ją dowolnie poprzez system ścian przesuwnych.

Szczawnica Park Residence wyposażono w najnowocześniejsze technologie ekologiczne, takie jak fotowoltaika, solary słoneczne, pompy powietrzne, segregację śmieci i wiele innych. Budynek wykończono materiałami premium.

Obiekt jest integralną częścią Resortu, dzięki czemu goście mogą korzystać z udogodnień Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa **** oraz Willi Park.  Znajduje się tam m.in. strefa relaksu Mikroklimat SPA & Wellness, Restauracje Kwiat Paproci – fine dining, pizzeria neapolitańska Kolory Wiatru Café & Pizza, Palenisko Grill Bar, klub muzyczny Biała Woda Music Bar, Lobby Bar Echo Leśne, a także boisko do tenisa i siatkówki plażowej, place zabaw oraz zielona strefa chilloutu.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.07.2022
Aktualizacja: 26.07.2022