Kompleksowe studio konferencyjne w Sheraton Grand Warsaw

Udostępnij artykuł
W sali balowej hotelu powstało nowoczesne studio konferencyjne. Można z niego prowadzić spotkania wirtualne i hybrydowe. Partnerem projektu jest firma BSC AV, od wielu lat dostarczająca profesjonalne usługi AV.

To odpowiedź na aktualną sytuację i potrzeby klientów związane z prowadzeniem konferencji online – mówi dyrektor sprzedaży hotelu Magdalena Maciejewska.

Studio jest kompleksowo wyposażone w ekran wielkości 12 x 3m, oświetlenie efektowe i frontowe, a także nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe.

Aby spotkanie – mimo że wirtualne – miało wymiar jak najbardziej personalny, BSC AV oferuje klientom platformę do interakcji między uczestnikami i interakcji prelegentów z uczestnikami spotkania (m.in. ankiety, czat, głosowanie).

W studiu można organizować nagrania, transmisje online, a także każdy rodzaj wydarzenia, łącznie z symultanicznym tłumaczeniem.

Więcej szczegółów na temat możliwości technicznych studia udziela zespół sprzedażowy Sheraton Grand Warsaw: events.warsaw@sheraton.com / 22 450 65 00.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.03.2021
Aktualizacja: 26.03.2021