Konferencja Kobieta Hotelarz już 8 marca

Udostępnij artykuł

8 marca to nie tylko Dzień Kobiet, ale również konferencja Kobieta Hotelarz. Organizowana jest przez Polskie Hotele Niezależne w Hotelu Willa Port **** na Mazurach. Wykłady, panele dyskusyjne, wymiana doświadczeń, a wszystko zakończone wystawną kolacją i uroczystym koncertem. Panel pt.: Kobieta Hotelarz poprowadzi Karolina Stępniak, redaktor naczelna Świata Hoteli. Czasopismo wraz z naszym portalem Horecanet objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Konferencja Kobieta Hotelarz

Wpisując się w szczytną inicjatywę podkreślenia roli Kobiet w polskiej turystyce, Polskie Hotele Niezależne zaplanowały cykl wydarzeń w 2022 roku. W sposób szczególny mają zwrócić uwagę na rolę kobiet w hotelarstwie, a także pokazać ich nieoceniony wkład w rozwój szeroko rozumianej branży turystycznej.

PROGRAM KONFERENCJI KOBIETA HOTELARZ
>> KLIKNIJ, ABY POBRAĆ <<

Trudno nie wpisać się w promowanie roli kobiet w polskim hotelarstwie również poprzez naszą organizację, w której pracuje wiele cudownych i wartościowych Kobiet. Chcemy głośno dopowiedzieć, że to właśnie Kobiety mierzą zawsze wysoko i to One codziennie wnoszą ogromny wkład w budowanie wizerunku polskiego hotelarstwa. Dla wielu są inspiracją ale też wsparciem w rozwiązywaniu problemów. Potrafią działać zespołowo i na wielu płaszczyznach. A dzięki swoim życiowym wartościom, potrafią w hotelu zawsze stworzyć namiastkę domu dla swoich gości – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.

[POD NASZYM PATRONATEM]
Brunch w Hotelu Bristol powraca. Współgospodarzem Robert Makłowicz

Konferencja Kobieta Hotelarz, która odbędzie się 8 marca, zainauguruje tę inicjatywę. Wydarzenia z cyklu mają na celu m. in. integrację Kobiet – Hotelarek. Wzmocnienie relacji biznesowych, kreowanie trendów, ukierunkowanie na rozwój i współpracę.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.02.2022
Aktualizacja: 18.02.2022