Kosmetyczni transformersi: Pionnière XMF Mask Phytomer

Udostępnij artykuł
Żelowa maska złuszczająca – olejek to ciekawa innowacja marki Phytomer o potrójnej skuteczności działania na skórę: złuszczającej, wygładzającej, wypełniającej. Nowatorskie rozwiązanie dotyczy zarówno receptury produktu, jak i wyrafinowanej tekstury maski, która w trakcie zastosowania ulega potrójnej transformacji.

Ten drogocenny żel 3w1 oferuje wszystkie zalety:

1.Delikatnego peelingu, który odnawia i natychmiast „odkrywa” blask skóry.

Naturalne pudry z pestek moreli, organicznych ziaren arganu i pumeksu usuwają martwe komórki naskórka i natychmiast ożywiają i rozświetlają skórę skóry. Staje się bardziej miękka i przyjemna w dotyku;

2.Maski wygładzającej zmarszczki i zagęszczającej skórę.

Naukowcy z laboratorium Phytomer dokonali przełomowego odkrycia odmładzającego skórę cukru morskiego o nazwie XMF. Wykorzystując ten rewolucyjny składnik, PHYTOMER stworzył serię produktów PIONNIÈRE XMF dających efekt tzw.drugiej skóry, błyskawicznego spłycenia zmarszczek, przywrócenia skórze gładkości i młodego wyglądu. Nowa maska – olejek również zawiera w 100% naturalne cukry morskie XMF, które pozyskane zostały w ramach procesu biotechnologicznego, a pochodzą z gatunku planktonu morskiego zebranego jednorazowo na otwartym morzu, a następnie hodowanego w laboratorium w naturalnych warunkach wody morskiej w celu ochrony i zachowania bioróżnorodności ekosystemu.

Ten odmładzający składnik tworzy niewidoczny naturalny film na skórze, który w ciągu godziny wygładza zmarszczki i przywraca gęstość skóry właściwej.

3. Olejku wzmacniającego barierę lipidową skóry, usprawniającego cyrkulację i przechowywanie wody i mocznika w naskórku.

Ten efekt osiągnięty został dzięki ekstraktowi z solirodu, nadmorskiej rośliny pozyskanej w wyniku zastosowaniu zielonej technologii. Wykazuje silne działanie nawilżające.

Phytomer rekomenduje maseczkę dla każdej skóry i zaleca stosowanie raz lub dwa razy w tygodniu na 10minut, aby osiągnąć skuteczność potrójnego działania.

W trakcie zastosowania żelowa tekstura ulega transformacji i zamienia się w luksusowy olejek, a kiedy olejek połączy się z wodą to przekształca się w aksamitne mleczko, zapewniając skórze całą przyjemność, jaką daje pobudzająca zmysły pielęgnacja XMF Pionnière, także dzięki sensualnemu zapachowi ze świeżym aromatem jaśminu i róży oraz drzewnymi nutami bursztynu i piżma, charakterystycznymi dla tej serii.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Phytomer

DYSTRYBUCJA W POLSCE

ul. Rakoniewicka 12, 60-111 Poznań, tel.:+48 61 832 91 07, www.phytomer.pl

KTO JEST KIM?

Barbara Suwalska – Dyrektor Generalny

Radosław Suwalski – Dyrektor Sprzedaży  

Dorota Wojciechowska – szkoleniowiec i opiekun marki Phytomer, dyplomowany kosmetolog i mgr biologii

KANAŁY SOCIAL MEDIA PHYTOMER

FACEBOOK PHYTOMER POLSKA

INSTAGRAM PHYTOMER POLSKA

YOUTUBE PHYTOMER POLSKA

KATALOGI I ULOTKI dostępne TUTAJ

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 22.12.2021
Aktualizacja: 22.12.2021