Krzysztof Kraskowski w VHM Hotel Management

Udostępnij artykuł

Do zespołu spółki VHM Hotel Management dołączył Krzysztof Kraskowski. Objął stanowisko dyrektora regionalnego na Pomorze Zachodnie oraz dyrektora Hotelu GLAR Conference & SPA w Wisełce, którego otwarcie planowane jest w kwietniu br.

 Krzysztof Kraskowski

Krzysztof Kraskowski – biografia

Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim. Przez ostatnie pięć lat związany z hotelem Bel Mare Resort w Międzyzdrojach, gdzie pełnił funkcje dyrektora sprzedaży i marketingu, Dyrektora Operacyjnego, a od września 2020 –  Dyrektora Hotelu. Był zaangażowany również jako Dyrektor Generalny w pre-opening  Hotelu Seaside Park w Kołobrzegu. 

Posiada również bogate doświadczenie zawodowe w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Marriott, Hyatt czy Louvre.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Hotel GLAR Conference & SPA w Wisełce to kolejny obiekt zarządzany przez spółkę VHM Hotel Management. W portfolio tego polskiego operatora znajdują się jeszcze m.in. Hampton by Hilton w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Świnoujściu i Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.

VHM Hotel Management będzie zarządzał również obiektami resortowymi, które obecnie są jeszcze w fazie projektowej, w takich miejscowościach jak Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Grzybowo czy Szklarska Poręba.

Źródło: VHM Hotel Management

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.03.2024
Aktualizacja: 22.03.2024