Kultowe frytki z McDonald’s w nowym wydaniu

Udostępnij artykuł

Serca wszystkich wielbicieli frytek z Maka z pewnością zabiją szybciej, bo do restauracji McDonald’s wkroczyła absolutna nowość: McShaker Fries. To porcja chrupiących i złocistych frytek z posypką o smaku śmietany z pieprzem, które za sprawą kilku prostych ruchów stworzą zupełnie nowe połączenie. 

McShaker®Fries

Chrupiące frytki to jeden z niekwestionowanych ulubieńców gości złotych łuków i zdecydowany przebój McDonald’s. Od 14 lutego w ofercie pojawiła się propozycja, jakiej jeszcze do tej pory nie było. McShaker Fries to połączenie wyjątkowego smaku frytek oraz zabawy płynącej z ich przygotowania. Każdy zamawiający otrzyma porcję frytek, posypkę o smaku śmietany z pieprzem i specjalną torebkę, bez której McShaker Fries nie mogą się obyć. Wystarczy wszystkie składniki wrzucić do środka i… wymieszać! Shake it, shake it! Brzmi prosto i smacznie, prawda? To do dzieła!  

Strategię oraz kreację  powierzono agencji DDB. Pojawieniu się w ofercie McShaker Fries towarzyszą także działania digitalowe prowadzone przez dom mediowy OMD oraz  influencerskie i PR, za które odpowiada agencja 24/7Communication.  

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O McDonald’s Polska

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 550 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 31 000 osób. 91% z nich to obiekty prowadzone przez 96 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s. 

Źródło: McDonald’s Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 19.02.2024
Aktualizacja: 19.02.2024