Kupiec z sieci Dobry Hotel wyłącznie na XIII Forum Profit Hotel 2018

Udostępnij artykuł
Dwa powstające obiekty w Warszawie i Wrocławiu, ponadto 10 hoteli zlokalizowanych w Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Zakopanem oraz 13 zarządzanych restauracji – tak aktualnie prezentuje się portfolio Dobrego Hotelu. W tym roku, tylko i wyłącznie podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy dostawcy będą mogli spotkać się z osobą bezpośrednio odpowiedzialną za zakupy, zaopatrzenie i inwestycje w sieci, w formule Business Speed Dating. W XIII Forum Profit Hotel 2018 swój udział potwierdził także prezes zarządu spółki.

Na dostawców oczekiwać będzie również kilkudziesięciu innych kupców, bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itp. z największych sieci i grup hotelarskich, a także dużych obiektów planujących inwestycje, z którymi spotkać się będzie można wyłącznie u nas. Uwaga! To jedyne w Polsce spotkania w formule Business Speed Dating z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! 

DOSTAWCO, NIE PŁAĆ ZA KOTA W WORKU!
ZANIM POTWIERDZISZ UDZIAŁ W INNYCH BUSINESS SPEED DATING ZWERYFIKUJ RZETELNOŚĆ ORGANIZATORA I JEGO DEKLARACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU POTWIERDZONYCH KUPCÓW!

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz k o m p e t e n t n y c h kupców z niezależnych hoteli, sieci hotelarskich i największych obiektów cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Wydarzenie, co roku gromadzi ok. 400 osób. To tylko tu ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele, prezesi spółek oraz wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym w roku wydarzeniu. Już po raz siódmy, na zakończenie Forum Profit Hotel, podczas uroczystej kolacji z Galą, nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród Profit Hotel Awards 2018 i po raz drugi – Supplier of the Year 2018.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już trzynastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie hotelarskie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

!!! TYLKO TERAZ !!!
NAJLEPSZE LOKALIZACJE STOISK
I
NIŻSZE CENY
> prosimy kliknąć po informacje <

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi ;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
• 
udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2018;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli hoteli i obiektów niezależnych,
– prezesów, członków zarządów, dyrektorów w sieciach hotelarskich,
– kupców – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje, inwestycje itd.,
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.
zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości Gastronomiczne, Sweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 16.10.2018
Aktualizacja: 16.10.2018